Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor irjak, irhatok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor irjak, irhatok neki?

Figyelt kérdés
Bnommel nemreg lett vege, csak baratkent tekint ram. Nem tudom gyorsan elfelejteni, egy csodas evunk volt. Csak majd erdekelne h mi van vele, hogy van. Esetleg hagyjam h eltavolodjunk...
2015. okt. 13. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk semmikor?
2015. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátnőm szakított velem 8 hónap után ( elment dolgozni és ott talált másik srácot helyettem pedig csak 2 hónapig tartott a munka ) . Nem mondta meg , mástól tudtam meg de persze sejtettem merthát csak a Balatonon volt :)


Mi is megegyeztünk ,hogy barátok maradunk mert jól kijöttünk egymással.


Kb hetente 1x beszéltünk 1 hónapig , és azóta semmi .


Nem keres , én se fogom és szerintem jól van ez így még akkor is ha fáj , csak köszönünk egymásnak ha találkozunk.


Ne keresd mert nem kellettél neki . Ez van , fogadd el ha nehéz is , nekem is bele kellett törődnöm.

2015. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!