Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal de nem hagy békén! Mit tehetnék ellene? :- (

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottam a barátommal, akivel 4 évig voltam együtt kisebb-nagyobb szünetekkel. A szakítás oka igazából az volt hogy hetekre eltűnt, csajozott meg ki tudja miket művelt. Én ezt megelégeltem és mondtam neki hogy ha ezt nem fejezi be akkor vége a kapcsolatnak. Mivel ő folytatta tovább ezt az életstílust szakítottam vele. Nem éreztem már mást iránta mint közönyt. Sajnos ezt a szakítást nem akarja elfogadni. Letiltottam fbon telefonon de ő meg a barátaimnak irogat és rajtuk keresztül üzenget! Írtam neki hogy ezt fejezze be és hagyjon békén!

2015. okt. 25. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatasert. Vagy dobj ra atomot
2015. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Szánalmas, hogy kell neki egy biztos punci a csajozásai mellé. Mert ugye vágod, hogy csak erre kellenél neki, és eddig is csak ennyi voltál.

Undorító féreg az ilyen férfi, illetve ha egyáltalán nevezhetem férfinek ezek után.


Támogatom az elsőt: jelentsd fel zaklatásért... a másodikat csak azért nem támogatom, mert egy ilyenért is annyit kapsz, mint egy rendes emberért.


Szerintem az igazi férfi ha szeret egy nőt, akkor csak őt szereti, és nem szimatol más punci után.


Mondjuk még a mai napig nem jöttem rá, miért vonzóbb a nőknek a kicsapongó csajozógép, mint egy hűséges férfi. Végül is az írásod alapján kezdettől fogva ilyen volt, mégis kibírtál mellette 4 évet te is.


27/F

2015. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd vissza, megérdemled, ha eddig tudtad tolerálni ezt az adoniszt.
2015. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Soha ne vedd neki fel a telefont,és semmilyen módon ne válaszolj neki. A barátaidon keresztül se üzenj neki és a barátaid se üzenjenek neki semmilyen módon!


Ha kell tényleg jelentsd fel!!!!

2015. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan, ha élőben zaklat, akkor hívd a rendőrséget.
2015. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még csak pár napja történt, várj egy picit majd abbahagyja ha nem reagálsz egyáltalán
2015. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!