Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm 4 év után szakított kb. egy hónapja. Együttlétünk során mindig boldogok voltunk és tökéletesen megbíztunk egymásban. Mindketten közösen terveztük a jövőt. Egy csodaszép nyarat töltöttünk idén el, majd augusztusban elkezdett egy új munkahelyen dolgozni. Ott megismert egy külföldi "macsó" gyereket, aki bókolt neki és egyből "bevette a horgot". Teljesen kifordult magából. Természetesen kitalált mindenféle indokot, hogy miért akar szakítani, de sose merte azt állítani hogy miatta. Borzalmasan szeretem és nem tudom túltenni magam rajta. Már kidobtam az összes holmiját, de folyton a fejemben jár. Két hónap alatt 10 kg-t fogytam, egyszerűen nem bírok semmit sem megenni. Amellett, hogy nagyon szeretem, hatalmasat csalódtam benne, és mindenki így van a közös ismerőseink között, hiszen eddig senki sem így ismerte. A főiskolán is többször próbálkoztak nála, de elment a füle mellett, mert csak én számítottam neki. Ezért is nagy csalódás ez. Még "csak" 22 éves vagyok, de egy világ tört össze bennem és teljesen kilátástalannak érzem a jövőmet. Sokan azt mondják, hogy a férfiak félvállról tudják venni a szakítást, de én kb. szó szerint belehalok, ő pedig vígan éli tovább az életét. Hogyan képes egy ember ekkora fordulatot venni? Vagy csak velem van a baj, hogy soha nem lennék képes ilyet megtenni?
2015. nov. 24. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg a gyász fokozatait éled meg, és mint élettapasztalat, erre is szükség van. Sajnos.


Hagyd, hogy fájjon, most ennek van itt az ideje, majd egyszer, később tompulni fog.

2015. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember élete során így vagy úgy de egyszer (van aki többször is) biztosan esik pofára (pardon) szerelmi téren. Van ilyen, és ezen is túl kell esni, mégha szörnyen pocsék érzés, és mégha az ember soha sem fogja megérteni az okokat.
2015. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

túl lehet rajta lépni, kell sok idő hozzá az biztos.

egyébként vicces, mert én pont ugyan gy jártam életem első nagy szerelmével anno, ő is az új melóhelyén baxta el a kapcsolatunkat.

udvarolt neki valami idősebb csávó, az meg beszívta egyből a mézes faxt.

én közel 1 évig tartó mély depresszió után tettem túl magam rajta, mi 5 évig voltunk együtt.

azóta eltelt már 3 év, és úgy mondom neked, hogy már azt sem tudom ki volt a csaj, annyira közömbös lett számomra a létezése.

tehát sajnos idő idő idő idő idő sok sok idő kell.

haverok meg buli stb ilyenkor max csak enyhíti a dolgot, de csakis az idő oldja majd meg végleg.

kitartás.

2015. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyik barátommal szinte 100%-ig ugyanez fordult elő. Szinte ugyanakkor kezdődött a kapcsolatuk, és ugyanazzal az indokkal lett vége az egésznek hirtelen. Nem tudom mi van most, hogy hülyülnek meg így a nők, de elb.szott egy világ ez...
2015. nov. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!