Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek emberileg elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emberileg elfogadható, hogy szinte mindent megtettem a (volt) barátnőmért, ám ő mégis szakított, mitöbb ki is törölt az ismerősei közül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ezek szerint egy 10 hónapos ismeretség kevesebbet jelent neki, mint olyan emberek, akiket szinte egyáltalán nem is ismer, illetve életében egyetlen szót sem váltott velük. Próbáltam megkérdezni tőle, hogy mégis mivel érdemeltem ki, hogy nemcsak a párkapcsolatból, de még a virtuális világából is kidobott, de természetesen nem válaszol.

A szakítást fel tudom dolgozni, de azt nem igazán, hogy ennyire keveset jelentettem neki.


2015. nov. 28. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem, de nem meglepő, a legtöbb nő nem rendelkezik gerinccel.
2015. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem igazán, viszont megértem. Én se akarnám, hogy az exem lássa mit csinálok. Valamiért nem akarta, hogy bármilyen módon az élete része legyél. Azt, hogy miért már nem tudom.
2015. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló: nem akarnád, hogy bármilyen szinten az életed része legyen, ám mégis több ezer embert közel engedsz magadhoz, akik közül jó ha pár százat ismersz? Most akkor ez hogy van?
2015. nov. 28. 10:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül engedi magához közel õket csak látják a profilját. Az ismerõseim 1/3 jó ha nézi mit csinálok :D Egyszerûen nem akart téged az életében semmien módon. Ha a szakítást feltudod dolgozni miért ilyen hülyeségen kattog az agyad?
2015. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz a sok ismeretlenhez nem fűzte érzelmi kapocs és egy kapcsolathoz tartozó intimitás. Én se szívesen látnám az exeimet facebookon viszont, hogy jéé most like-t ezt, most like-lta amazt, most új képet rakott fel, most meg új barátnője van. Ha nem azért történt a szakítás, mert mindkét fél részéről barátsággá szelídült az egész, ezért külön folytatják, akkor semmi értelme tartani a kapcsolatot.
2015. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek elfogadható, hogy a szakító fél másképp nem tudja elűzni ezt az "érzelmi kapcsot", minthogy a legteljesebb mértékben távol tartja magát a néhai párjától?
2015. nov. 28. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:
dolgozd fel, vannak hülyék, én se értem ezt a törlés dolgot, bár sokan nézegetik napi rendszerességgel az exeik profilját, én sose tettem, mert nincs értelme, csinálja azt, amit akar, bár az azért tényleg vicces, h más szinte idegeneket megtart, téged meg nem :D vannak hülyék, ez van
2015. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én eddig négy embert tiltottam le facebookon.

1. pasi, fél év alatt megcsalt, utána írogatott, hogy nem az ő hibája stb...

2. barátnő, akit megk#rt a pasim, ő is írogatott...

3. Egy zaklató. A harmadik randin már az esküvőt tervezte, illetve egy kapualjban meg akart dugni.

Szakítottam, bekattant, könyörgéstől az öngyilkossággal való fenyegetésig minden volt.

4. Egy régi ismerősöm, aki beszopódott a szcientológiába, és sokáig próbálta megmenteni a titánjaimat, vagy miket.

Bár őt már mindenki tiltotta.

Ha okkal tette, szállj magadba, ha ők nélkül, akkor meg kár keseregni rajta. Ennyike.

2015. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Most neked a szakítás v az azt követő dolog feldolgozhatatlan?
2015. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szakítást követő dolog elfogadhatatlan számomra. Bár tudom, hogy úgysem tudok vele mit kezdeni, csak gondoltam megkérdezem a "nagyközönség" véleményét :)
2015. dec. 4. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!