Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után kb. fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után kb. fél évvel a semmiből megkeresi az embert a szakító fél, azzal a kérdéssel, hogy "érzel még irántam valamit? ", akkor hogyan célszerű válaszolni?

Figyelt kérdés
Akivel szakítottak, még nem lépett teljesen tovább, és szeretné még újrakezdeni. Ezesetben őszintén be kell vallani mindent, vagy "taktikázni" kell, és nemet kell mondani?
2015. dec. 6. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én visszakérdeznék, hogy ezt miért fontos tudnia. Biztosan hagynám beszélni, hogy elmondja, miért jött vissza, és az okok ismeretében döntenék bármiről.

29N

2015. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű nem.
2015. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan célszerű válaszolni? Hát ŐSZINTÉN!


Ha érzel valamit, akkor igennel, hisz ha szereted, miért ne adnál esélyt arra, hogy másodjára működjön.

Persze lesz, aki lehurrog, hogy felmelegítve csak a töltöttkáposzta....... de én pl esélyt adtam valakinek, hogy bebizonyítsa, megváltozott. Azóta a férjem.


Ha nem szereted, akkor egyértelműen nemmel. Hisz minek hazudni, játszmázni?

2015. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőhöz hasonlóan rákérdeznék, hogy miért hozta ezt fel/keresett meg és miután meghallgattam mondanám el azt, ahogy érzek.
2015. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!