Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak véleményekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak véleményekre lennék kiváncsi. Ti mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

Régebbóta ismerem. Ő házas volt és szétmentek a feleségével,de papiron maradtak házasok. Van egy gyerekük.

Nemrég találkoztunk és "összejöttünk". Kb 1hónapig vele voltam amikor lefeküdtem vele. Egéssz odaig érdeklödő volt,utánna meg szinte vissza se írt,meg nem ért rá. Mindig azt mondta h tartós kapcsolatot akar,meg hogy jó velem. Figyelmes és kedves volt.

5napig nem beszéltünk,2napja írtam neki h most mit akar. A válasza az volt h most nem ér rá majd ír...meit a feleségénél van. Kérdeztem töle álítólag nem békültek ki. Írtam neki hogy találkozhatnánk h megbeszéljük a dolgokat. És letiltott.


2016. jan. 26. 12:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mire akarsz kijukadni?
2016. jan. 26. 19:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Arra, hogy úgy mutatott be az asszonynak, mint új szerelmét, vagy mint nőnemű barát, de csak haver, barát, és nem társként?
2016. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így alakult, valószínűleg csak sexet akart... :(
2016. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Úgy mutatott be mint a párját nem mint egy barátot.
2016. jan. 27. 11:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tippem, hogy megpróbálják mégis rendbehozni azt a házasságot.
2016. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lehet. De beszéltem a feleséggel és elméletileg beadta a válókeresetet.
2016. jan. 27. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!