Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély rá, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy együtt legyünk még?

Figyelt kérdés

Szóval én 18 vagyok, ő is. Nem volt egy hosszú kapcsolat neki én voltam az első barátnője, két hónapig voltunk együtt. Minden úgy kezdődött , hogy a szalagavatós táncban egy pár voltunk és ez így kialakult kettőnk között. Én először nem is akartam ezt, nem voltam biztos magamban,de annyira kedves volt annyira számomra tökéletesnek tűnő , hogy teljesen beleszerettem. Téli szünet előtt volt ugye a szalagavató, egész téli szünetet utána együtt töltöttük és állandóan minden nap kimutatta mennyire szeret, és ezt imádtam benne. Téli szünet után amikor visszamentünk a suliba valami megváltozott, már nem úgy állt hozzám ahogy eddig egyre fokozatosan távolodott el tőlem és nem értettem miért. Eleinte próbáltam vele beszélni mi a probléma, hogy lehetne nekünk jobb szóval tényleg megtettem amit tudtam, de mindig arra fogta, hogy nincs jó napja. Viszont amikor már sokadjára mondott ilyenolyan indokokat,hogy miért ne találkozzunk nyilván rosszul eset, és elkezdődtek a veszekedések. Volt olyan,hogy suliban pl egész nap hozzám se szólt, amikor kérdeztem miért azt mondta mert én se. Aludtunk együtt, meg minden, meg igazából amikor találkoztunk olyan volt mint régen. Most szombaton nálunk aludt vasárnap még együtt keltünk fel, viszont már odáig fajultak a dolgok hogy éjszaka meg se ölelt ha hozzábújtam nem viszonozta. Nagyon rosszul esett és amikor megkérdeztem tőle reggel megint kinevetett és csak azzal jött, hogy már megint kezdem a hisztit. Hétfő este szakított velem. Elmondta, hogy neki rosszul esnek tőlem dolgok, pl hogy úgy érzi ha nem találkozik velem én megsértődöm és őt ez nyomasztja mert nem akar mindig találkozni meg miért nem lehet olyan hogy neki nincs kedve azért nekem miért kell megsértődni. AZ is a baja volt, hogy én megváltoztam. Alapvetően az elején ő egy olyan énem tudta kihozni belőlem amiről nem is tudtam, annyira jól éreztem magam és ezért szerettem bele. Mindig mosolygó, nevetős jó kedélyű lány voltam, de ezek eltűntek mert megváltozott és már nem azt az énem látja amibe beleszeretett. A gond csak az, hogy sose mondta el a problémáit, ha elmondta volna mi zavarja bennem(de ahogy már említettem kérdeztem hogy lenne jobb neki), akkor nem lenne vége. Azt mondta besokallt, nem szeretné többet ezt és jobb lesz így mert már nem engem lát hanem egy más lányt. Igazságtalanul viselkedik tudom, azt is tudom hogy igaza van sok szempontból. A lényeg az, hogy nagyon szeretem és a szakításunk oka ez az ördögi kör, hogy ha elmondja mi zavarja megbeszéljük,de nem mondta el én így ki voltam bukva még jobban és így tovább. Alapvetően ő egy nagyon szerény fiú, és meg is lepődtem, hogy így kiosztott.

mivel nem volt még barátnője tapasztalatlan is kissé, de engem nem zavart. Tudom hogy nagyon szeretett ezt kár tagadni a vak is látta. A másik probléma a legjobb barátja, nagyon befolyásolja őt.Olyanokat tanácsolt neki ha összevesztünk, hogy hagyjon, sz@rjon le, ne jöjjön utánam, ne legyen ilyen kedves stb. és a barátom megfogadta a tanácsait és egyre inkább eltávolodott tőlem. Mit tehetnék? NAgyon szeretnék vele lenni, negatív válaszadók kíméljenek. Tudom hogy szeret csak összezavarodott és feldúlt. Segítsetek kérlek. Ha újra meglátná bennem azt az énem amit megszeretett van esélyünk a folytatásra?



2016. febr. 10. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem negatívként, de én hagynám a srácot... Ha ez a férfi szeret kibékül veled és változtat a dolgokon, szerintem te egy értelmes, normális lány vagy, nem benned látom a hibát a leírtak alapján. Ha annyira szeret mindent megtenne érted hidd el, és akkor kibékültök. Ha nem, akkor sajnos nem szeretett igazán. Az is elég baj, ha a legjobb barátja ennyire tudja befolyásolni.
2016. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy besokallt tolem mert nem volt baratnoje, de tenyleg nagyon szeretem es ha latna az enem amibe beleszeretett lehet hogy rajonne,hogy en meg mindig az gyok akibe beleszeretett nem?
2016. febr. 10. 21:48
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnem, hagyni megakarok tenni mindent anelkul hogy nyomulasnak vegye. lehetseges ez ?
2016. febr. 10. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyerek még, az a baja...

Velem is hasonlóan viselkedett a volt barátom, bár mi kicsit idősebbek vagyunk. Sajnos nekem sem mondta el, hogy igazából mi zavarja, csak hogy "más lettem". Őszintén szólva, amíg magában nem rendezi el, hogy tulajdonképpen mire is vágyik, addig esélytelen hogy jól működjön a kapcsolatotok. A leírásból arra következtetek, hogy önbizalomhiányos, rugalmatlan és befolyásolható is.

2016. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor most mi lehet a legjobb amit tehetek?
2016. febr. 11. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Hát... Erőltetve úgysem mész semmire, mert attól csak még inkább "besokall". Azt tanácsolom, hogy várj. Hagyj nyitva kommunikációs felületeket (szóval ne töröld facebookról vagy ilyesmi).

Ha tényleg szeret, akkor keresni fog. Ha nem, akkor nem szeretett eléggé. Vagy még inkább nem volt férfi ahhoz, hogy vállalja a dolgait. Gondolom te sem akarsz egy gyáva alak mellett élni?

Ha nagyon nem bírod - és még mindig nem jelentkezett -, akkor néhány hét múlva talán belefér egy üzenet (kb "eszembe jutottál, mi újság veled mostanában?"), arra meglátod hogyan reagál majd.

Amúgy szerintem neked is el kellene gondolkodnod azon, hogy miért is akarsz neki ennyire megfelelni? Hiszen az ember sohasem marad ugyanolyan, mint a megismerkedés időszakában. Ez is a felnőttség kérdése, hogy képesek vagyunk-e elfogadni a változásokat.

2016. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megmondta,hogy nem szeret mar, mert eltunt az az enem amibe beleszeretett meg en hisztis vagyok de o alapvetoen nem birja elfogadni ha valaki rosszat mond ra. De nqgyon szeretnem ha ujra belem szeretne tenlyeg:((((
2016. febr. 11. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

:) Ne haragudj, de nem hinném, hogy 2 hónap alatt eltűnt az az éned, annyi idő alatt nem tudsz annyit változni. Az pedig szerintem nem a te hibád, ha ő valami mást képzelt rólad... Abban egyébként te is felelős vagy, ha hisztizel, ő pedig abban hogy nem bírja elviselni a kritikát.

Az érzelmek nem úgy működnek, hogy valakit rá tudj venni... Vagy szeret, vagy nem.

2016. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!