Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Járt már úgy valaki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy valaki hogy Valentinkor szakitottak?

Figyelt kérdés

Akiknek nincs párja azok nagyon rosszul vannak ma?

Nyugi nekem sincs párom,nem kell letámadni!!!


2016. febr. 14. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hál istennek csak ma van valentin nap és 364 napig nem lesz róla több kérdés
2016. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nővéremet az előző barátja tavaly Valentin napon dobta.


Nincs párom, és emiatt ma nem érzem rosszabbul magam, mint a év többi napján.

2016. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

*az, bocsánat


Hozzátenném, részemről feleslegesnek tartom ennyire felfújni a Valentin napot. Ha valakik az évben csak egyszer ünneplik meg a szerelmüket (és az nem az évforduló), akkor ott már igen nagy bajok lehetnek.

2016. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi most majdnem szakítottunk a barátommal, de még pár napig gondolkodunk a kapcsolatunkon. Amúgy nem vagyok rosszul emiatt, vannak gondok a kapcsolatunkban, amit át kell gondolni, hogy érdemes-e megoldani. Nekem ez a nap igazából nem sokat jelent, így nem vagyok padlón.
2016. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Velem.

Nekem nem jelent sokat a Valentin nap, de ez hirtelen ért. Mindenhol szerelmes izék jönnek szembe, én meg ki lettem rakva.

2016. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!