Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezek után?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja randizgatok egy sráccal, tehát nem is igazán párkapcsolat, meg szakítás.. csak így egyszerűbb megfogalmazni.

Ma estére megbeszéltünk egy randit, én lemondtam a másik programomat a barátaimmal, mert ő megígérte, hogy amint végez a munkában jön hozzám és találkozunk. Kb. 1,5 hete nem találkoztunk egyébként, én is nagyon fáradt vagyok, meg ezer dolgom van, de mindenképp akartam látni ma, így nem is érdekelt, hogy csak kb. fél 11-11 körül tudunk csak találkozni. 10-kor ír egy üzenetet, hogy ő mégse jön, mert nagyon kivan.. stb.

Ha ez lenne az első eset megérteném, de kb. az 1 hónap alatt találkoztunk mondjuk 6-7-szer és ő lemondott kb. ugyanennyit...

Én ezt egyszerűen nem értem. Csak játszik velem? Mit csináljak? Minden ilyen alkalom után amikor én készülődök, hajat mosok, sminkelek.. stb. jön egy üzenet, hogy akkor mégse és bennem egy világ dől össze. Azt hiszem ha ezt így tovább folytatom az már káros hatással lenne az egészségemre. :)))

Ti mit gondoltok? Volt valaki hasonló cipőben? Mit tennétek?


2016. febr. 15. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom nagyon megerőltető a munkája, egyszerűen nincs ideje egy barátnőre, ha nem vagy boldog akkor szakíts
2016. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megerőltető a munkája,rendben van,de lemondani 6-7 alkalommal a találkozót, ráadásul nem sokkal előtte...hagyd a fenébe a srácot.
2016. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy nem megerőltető.. 6 órákat dolgozik, sokszor közte 1-2 nap szünettel. Még jó sok embernek kellene ezt mondani, hogy hagyjam, hogy tényleg rászánjam magam... Sajnos már elkezdtem megszeretni, gondolom ezért is esnek ennyire szarul ezek a lemondott találkozók.
2016. febr. 16. 00:03
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
100%
Haha, én egésznapos meló után is volt már, hogy találkoztam lánnyal, szóval a hat óra meló az lófing, de hát kifogásnak elmegy.. Viszont kíváncsi lennék mit művel este tízig, hogy utána még képes lemondani egy randit.
2016. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is fájna és nehezemre esne, én megmondanám neki, hogy máskor vagy szól időben, hogy le szeretné mondani a randit, vagy többé ne is hívjon, mert úgysem megyek, ha csak ennyire vagyok neki fontos hogy talán találkozunk talán nem.
2016. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakits. Semmibe vesz.

N

2016. febr. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem jelentesz neki. Sajnálom.

Megszokta, hogy ha akar látni, akkor ugrasz, ha nincs kedve, akkor lemond.

Te meg lemondod miatta a programot a barátaiddal. Szerinted ő mikor tenne ilyet?! Soha.


Kezdhetsz játszmázni: ha keres, megmondod, hogy bocs de már programod. Javasolj más időpontot.

Egyszer-kétszer lemondod te a randit.

Ha fáradt vagy, ne találkozzatok, főleg nem 11-kor. Ez is csak azt mutatja, hogy bármikor ugrasz.


A másik lehetőség, hogy őszintén megmondod, hogy neked ebből elég volt. Kedveled, meg egyebek, de neked ez nem kapcsolat. Ebből semmi normális nem lesz, több időt nem áldozol a próbálkozásra.

m

2016. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sidd ***** válasza:
100%
Szerintem csak játszik veled. Lehet van egy másik nő is a képben és téged csak akkor vesz elő ha az elsődleges épp nem ér rá.
2016. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ma reggel természetesen jöttek a bánkódó sms-ek, elcseszte, ne haragudjak... stb. Úgy döntöttem, hogy nem hisztériázok, de mostantól nem fogok elsőre ugrani és ez volt az utolsó dobása. Ha valakit érdekel később majd leírom mi lett belőle. :)
2016. febr. 16. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekelne! :)

5.voltam

2016. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!