Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10-ből hány férfi sír, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből hány férfi sír, amikor élete szerelme szakítani akar vele? Itt vannak ilyen férfiak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfi sem egy ufó! Vannak érzelmei, érzései és nem setít lik belül, hanem van lelke is. Élete szerelme nem csak egy luk, hanem minden más is, tökre normális, ha kiengedi a könnyeit. A különbség talán az, hogy míg a nőket nem érdekli, hogy ki láthatja őket, a férfiak max. egyedül sírnak vagy a legjobb barátjuk előtt.


Nem ettől férfi a férfi.


Bocsi, hogy nem férfi válaszolt.

2016. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sírtam :D Igazából azóta is :P
2016. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kell a sírásra ekkora hangsúlyt fektetni?

Maga a sírás lényegtelen, az érzelem a lényeg.

2016. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ~OnLány~ ***** válasza:
93%

Az érzelem a lényeg,de ha valami bánt,rosszul érint a szakítás akkor sírással tudod kimutatni.

Biztosan nem mosolyogsz,ha szomorú vagy.Minden érzelemkifejezésnek meg van a maga megnyilvánulása.

2016. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó szakításomkor 3 napig sírtam, persze csak itthon. Azért melóban és utcán erőt vettem magamon, de itthon kitört belőlem minden, ami a nap folyamán felgyülemlett. Néha ilyen is kell. :)


29F

2016. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4

Tévedész. Van, mikor fáj valami, de mégsem sírsz.

Ez nem mérvadó.

2016. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*tévedés
2016. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Én pl sokszor a mai napig sírok esténként, lefekvés előtt. A külömbség az, hogy mi már szakítottunk...közel 5 hónapja. De úgy érzem sose fogom elfelejteni, max túltenni magam. Most jönnek elő az emlékek, amik igen csak felkavarnak, hisz életem egyik legyszebb éve volt eddig. 28/f.
2016. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sírtam, de az inkább a helyzetnek szólt. Sok gondunk volt, lecsúsztunk anyagilag, szép lassan helyretettem az életünket és mikor már minden a helyére került ő azt mondta vége. Na ott elsírtam magam mert úgy voltam vele hogy a sok munka, áldozat, kűzdelem hiábavaló volt, pedig az tartotta csak a lelket bennem, hogy érte/értünk kűzdök. Most már nem baj, tanultam a dologból. 29/f
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én annyit sírtam,hogy be kellet hozni az eresz alatti hordókat,mert már a szőnyeg is átázott.
2016. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!