Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idő telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő telt el, míg újra lett kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok légyszi és hogy mennyi ideig tartott a kapcsolat.
2016. márc. 26. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó. A 3 éves kapcsolatom után egy év és három hónap telt el, mire újra lett kapcsolatom. Az másfél évig tartott, de távkapcsolat volt, jóval hamarabb elkezdett haldokolni a dolog, minthogy ténylegesen vége lett volna. A szakítás után három hónappal jöttem össze a jelenlegi párommal, vele két és fél éve vagyunk együtt.


27/n

2016. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összes volt csajomnak napokon belül új barátja volt, a szakítást követően, míg nekem mindig több hónap vagy év volt a kimaradás, mire találtam valakit. Most épp 5 éve nincs párom. (és nem, egyik sem modell, még mielőtt megint kezdi valaki a szokásosat)

38F

2016. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Volt, hogy már pár hónap után találtam valakit, akit megszerettem, de előfordult fél év, sőt, 2 éves kihagyás is. Nem igazán függött össze a kapcsolat hosszával. Sokkal inkább az érzelmeim mélységétől, illetve a "felhozataltól".
2016. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, 25/N lemaradt.
2016. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15hónap után 1 hónap

2év után is 1 hónap


23n

2016. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!