Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott az, akit a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott az, akit a világon mindennél jobban szeretek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 éve voltunk együtt a barátnőmmel... Úgy megszerettem, mint még senkit. Egyszerűen nekem csak ő kell, senki más. Mindennél jobban szeretem. Elhagyott... Ötletem sincs, hogy mit kezdhetnék most. Másra egyszerűen még ránézni sem tudok, és hozzá érni sem tudnék, mert nekem csak Ő kell, tényleg mindennél jobban szeretem!

Mindig is elítéltem az öngyilkosokat és megvolt róluk a kőkemény véleményem... Ez azért vicces, mert egyre többet gondolok erre, hogy tényleg meg kéne tennem, mert számomra itt véget ért az élet...

Fogalmam sincs, hogy mit tehetnék, úgy érzem most annyira a földön vagyok, hogy innen felállni nem fogok tudni. Nem vagyok már kisgyerek, elmúltam már pár évvel 18, szóval ez nem olyan "első szerelem, majd elmúlik" dolog. Igazából azt sem tudom, hogy miért írtam ide... Hátha mond valaki valami okosat. Tényleg legszívesebben megdöglenék aztán szevassz...



2016. márc. 30. 17:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el?
2016. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Menj pszichiáterhez. Elég beteg vagy.
2016. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Túl kell esned a bánatodon.

Nem azért születtél, hogy miatta meghalj, gondolkozz már!

Nem ennyiből áll az élet.

Menj pszichológushoz, egy idő után jobban leszel.

2016. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen... Talán beteg vagyok... És pont, hogy ebbe betegedtem bele... Ez van... Az, hogy miért hagyott el, az teljesen mindegy, nem kísérte összeveszés, meg semmi ilyesmi. Egyszerűen csak vége és kész. Biztos, hogy nem fogok pszichológushoz meg egyéb agyturkászhoz menni..
2016. márc. 30. 18:09
 5/27 BlackSword ***** válasza:
82%
Igaz, ha megoldanád, vagy segítséget kérnél, akkor nem lehetsz alkoholista, meg nem sajnáltathatod magad, te kis puding...
2016. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
93%
5 hónapja velem is ugyanez volt, csak engem 3 év után hagytak el. Azt hittem nem élem túl, nagyon szerettem. Sírni nem sírtam, mert annyira haragudtam rá, hogy úgy gondoltam nem érdemel annyit. A fényképeket azonnal elraktam a fiók aljába. Minden nap órákig beszélgettem a barátaimmal, hogy kibeszéljem magamból a történteket. Az első 2 hétben nyugtatóval aludtam, munkahelyen alig tudtam koncentrálni. A hétvégék voltak a legkeményebbek. Szakítás után kerek 2 hónapig nem is láttam és nem is beszéltünk egyszer sem, mikor egy közös barátunk bulijában összetalálkoztunk. Azóta megint keres. Elmondta, hogy mikor meglátott rájött, hogy rossz döntést hozott. Minden nap felhív és hétvégente randizgatunk, mint az elején. Én szeretem, ezért adok neki esélyt bizonyítani, majd kiderül él-e vele. Szóval ne keseredj el te sem! Nem tudni mit hoz a jövő.
2016. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszélj butaságokat, ez csak egy párkapcsolat, semmi több.

Volt is,lehet még lesz több is.

Padlón vagy,de fel lehet állni,és kell is.

Kezdj el sportolni, próbáld elterelni a gondolataid, az idő neked dolgozik!

Fel a fejjel :)

2016. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Szia! meg tudom érteni hogy min mész most keresztül, nemrég szakítottunk a barátnőmmel, hetekig nem bírtam enni csak ha nagyon szükséges volt rá, plusz éjszakákat bőgtem át. 02. 06.-án éjszaka a parlamentnél kérdeztem meg hogy lesz e a barátnőm, és mikor mosolyogva igent mondott és megölelt, talán az volt eddig életem legszebb pillanata,de mikor szakítottunk,az az érzés leírhatatlan. Egy nő/férfi sem éri meg annyira hogy tönkre tedd vagy megöld magad. csak a gyenge ember lesz öngyilkos, te ne legyél, főleg ilyen fiatalon
2016. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
bocsi a rossz helyesírásért :)
2016. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezis elfog mulni. Egy nő meg egy pasi se ér annyit h megöld magad.

Foglald le magad valamivel,aztán tulesel rajt.

N24

2016. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!