Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet kezelni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni, ha nárcisztikus partner szakítás után súlyosan bánt szavakkal?

Figyelt kérdés

Súlyosan nárcisztikus partnerrel éltem sokáig. Valahogyan próbálok elszakadni tőle,de folyamatosan undorítóakat mond rólam, hogy mennyire élhetetlen vagyok, labilis stb. Aki élt így, tudja, hogy mennyire megnyomorító egy ilyen kapcsolat.

A baráti körömben is történeteket hint el, hogy orvosra lenne szükségem, felhasznál mindent amit tud a múltamból és esetleg nehézségek voltak nekem egy kapcsolatban: hogy milyen anya leszek, ha csak így eljövök tőle stb., Borzasztó hallani, mindezt azért, hogy magát védje, hogy támogatókat szerezzen maga mellé. Aki tudja milyen ez a személyiség-zavar, az tudja mennyire keményen bánt szavakkal. A közös barátaink akarnak nekem orvosi segítséget és elérhetőséget adni, miközben ő üvöltözik velem? Teljesen képes kifordítani mindent, fizikailag fáj már, annyira nem tudom kezelni. Adjatok légyszi pár gyakorlati tanácsot.



2016. ápr. 8. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A közös barátaitokkal beszéld meg mindenképpen. Tálalj ki nekik mindent. Ha van írásos nyoma a szavainak (régi chat beszélgetések, SMSek), mutasd meg, hogy lássák, hogy nem a te képzelgésed ez a dolog.
2016. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szakítottatok minek hallgatod a baromságait. Jobbra el aztán jónapot!
2016. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az igazságtalanságra, bántásra ösztönösen jön a válaszom ez a baj, hogy nem tudok csak úgy nevetni rajta és nem törődni vele. Nagyon szerettem őt az elmúlt 3 év alatt és abszolút aggyal jöttem el tőle egy megcsalás után. Amit szintén rám hárít, de ez is pont azzal jár, amilyen ő belül...
2016. ápr. 8. 14:31
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

#1: Attól tartok, hogy a manipulátor féreg már beelőzte a kérdezőt. Nagyon fifikásak tudnak ám lenni, ha egy egész embertömeget kell a saját oldalukra állítani, bármeddig képesek elmenni.


#3: Pedig az egoista manipulátorok elleni leghatásosabb tett, ha teljesen kitörlöd az életedből, és minden megmoccanását figyelmen kívül hagyod. Ezeket a csúszómászókat az élteti, ha észreveszed őket, s reagálsz rájuk.

2016. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gazdag? Tul jokepu?
2016. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Te csaltad meg vagy ő téged?
2016. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ő csalt meg, lebukott. A nárcisztikus személysigébe nem ilyenek alapján lehet beleszeretni, hogy gazdag vagy jóképű-e. Igazán megnyerőek, nagyon durván jó a stílusuk, de ez csak máz. És csak barátoknak tudják fenntartani, kapcsolatban általában nyomorítóak.
2016. ápr. 8. 15:01
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Az ex ferjem pontosan ilyen!!! Baratoknak fenntartottt mezes maz... Otthon ontelt, lekezelo, onimado, autokrata! A bocsanat tiz ev alatt nem hagyta el a szajat! Egyszer sem!!! El tudjatok ezt kepzelni, hogy vki sosem hibazik? O sosem erezte semmiben hibasnak magat. Megnyomoritotta az eletemet. Es mivel van kozos gyerekunk, még ma is tapos...
2016. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Gondoljatok el, milyen az, ha nézeteltérés utan elmegy az éjszakába es fotókat tesz fel közösségi oldalra a florejeirol? Most is egy ölében ülő pincernot latok. Erre nem birom ki, felhívom, kiabalok, irok neki es utána letakarítja a kepet es barátoknak körbeadja a telefonjat, hogy en hogy reagalok egy regi egyetemi csoporttarsa. Meg fogok orulni attól felek neha!!! Miert nézegetem egyaltalan? Miert erdekel ki mit mond? 2 nyugtató utan is ezen kattogok, hogy kihozza belolem az állatot es előállítja, hogy az legyek, aminek láttatni akar a baratainknal!!
2016. ápr. 10. 02:30
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

8-as, jó hüye vagy, hogy vele vagy. A gyereketeket is megnyomorítod ezzel, milyen példát lát, ő is ugyanilyen elc.szett lesz felnőttkorára.


Kérdező te meg szrj már bele, végeztél vele és kész. Nekem is volt éppilyen ismerősöm, de miután eljöttem tőle, már pont nem érdekel, mit mond/gondol.

2016. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!