Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyire nem jelentek már neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem jelentek már neki semmit?

Figyelt kérdés

Az exemmel összefutottunk autóval egy kereszteződésben. Fél év után. Én ránéztem, mosoly és egy intés volt részemről. Ő meg csak a két ujját mozdította a kormányról, semmi mosoly, meglepődés. Elméletileg megmaradtunk barátoknak, meg nem haraggal váltunk el. De hogy egy mosolyt se kaptam tőle, kicsit úgy érzem, érzéketlen már. (neki már van pasija).


Úgy látom csak én ,,örülök" ha látom néha az exem, de ezek után már lehet könnyebben túl tudom magam tenni. (a szakítás nagyon megvisel/t.) 28/f 25/l


2016. ápr. 11. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire.
2016. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen választ vársz erre mivel a kérés maga a válasz kb :D
2016. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem túléled...
2016. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottatok, nem?

Az is lehet, másra koncentrált.

2016. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátja van, fél év eltelt most nem várhatod, hogy jelents neki bármit is. :(
2016. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"a szakítás nagyon megvisel/t". Ebből arra következtetek, hogy ő szakított.

Egyszerű volt a szakítás? Úgy értem, miután szétmentetek, nem kerested, nem nyomultál, nem jöttél a "kezdjük újra"-val? Csak mert nekem volt ilyen tapasztalatom, és ott a véletlen újratalálkozásnál szándékosan nyomtam el a mosolyt, és vágtam fapofát, mert olyan nehezen engedett el, féltem, hogy ha őszintén rámosolygok, még a végén félreérti, és azt nagyon nem akartam... nem lehet, hogy itt is hasonló a helyzet?

2016. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mar a toke tele lehetett (volna) veled a kapcsolatotok vege fele (ha lenne a noknek olyasmi). Sot, valszeg mar regen csalt azzal a pasival v masikkal (is).

Erre gondolj es hamarosan rendbe jossz! ;)

2016. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De mielott lepontozol :) lehet h tenyleg csak el volt bambulva, javaslom legkozelebb tokig-duda, telivigyor (de nem erzelmes) es teligazzal sipirc onnan, ebben a sorrendben. Ennyi ;)
2016. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6. nem kerestem, nem zaklattam a szakítás után. Hagytam hogy tisztázza az érzelmeit. névnapjára meg ma, a szülinapjára írtam neki. ennyi.


7. szépen váltunk el, nem volt tele a ,,töke " velem. De gyanítom, hogy a vége fele, már alakulóban volt az a bizonyos harmadik. Rohadtunl megbántam hogy szakítottunk, de legyen boldog, megérdemli.

2016. ápr. 11. 21:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki nem volt akkora esemeny latni Teged mert uj elete van.:/

Ne ragd magad ezen, amugy en egy exemre sem.mosolygok mert tul vagyok rajtuk, es hidegen hagynak, nincs harag csak hidegen hagynak.. gondolom Te nem vagy tul rajta, ismerkedj inkabb szerintem! :) minden jot!:)

2016. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!