Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elromlott párkapcsolatból egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elromlott párkapcsolatból egy kis pihenő után lehetne még valami?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk. Mindkettőnk, főleg ő úgy érzi, hogy elmúlt a dolog. Szeretjük egymást, de már nem az igazi. Sok minden elromlott. Különbözünk is, ami sok bajt gerjesztett.

Ő amellett, hogy szakított, úgy érzi hogy helyes, és nem akarna újra összejönni. Egyetértek vele abban, hogy helyes, csak annyira sajnálom ezt az egészet. Hogy elrontottuk. Nem figyeltünk oda egymásra, ezt nem a szószerinti értelembe, hanem, hogy nem tettünk érte, amikor még lehetett volna.

Lényeg, hogy ilyen érzés ( elmúlt, lepjünk tobább) változhat az időmúlásával? Akár évek, hónapok múlva? Valakivel volt már hasonló?

(Egyébként ez a második szakítás, egyszer újra kezdtük, hogy próbáljuk meg,mert hiányzunk egásnak. De sajnos nem tanultunk alkor a hibánkból. Én úgy érzem ez a 2 lecke elég volt. Tanultam. De szerintem el is vesztettem, mert ő nem így látja. Hanem hogy megpróbáltuk, de nem.)



2016. ápr. 26. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

>De sajnos nem tanultunk alkor a hibánkból.


Ez a kulcs. Ha képesek vagytok felmérni és megoldani a problémákat, akkor menni fog. Ha nem, akkor nem fog menni sem másodszorra, sem ezredszerre. Az idő önmagában nem old meg semmit. Miért gondolod, hogy legközelebb működne? Mi alapján gondolod, hogy tanultatok a hibákból és nem követitek el őket újra?

2016. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert rajöttem, hogy másodjára is beleestem ebbe a hibába. Az első megtörtént, nem tudtam a következményét, a másodiknál nem számítottam rá, hogy mégegyszer megeshet. Harmadjára tudom, hogy ha megpróbáljuk, akkor tényleg vagy működni fog, vagy akkor ha nem akkor vége.
2016. ápr. 26. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt a másik szemszögéből írtad volna le azt hinném az ex barátom vagy. Én indítottam be a szakítást 1 hónapja és utána 1 hétre kb. nagyon megbántam, mert azt hittem lehetne ebből több is de ő nem szerette volna vagyis nem tudta mit akar. 2 és fél hétig próbálkoztam nála, kerestem őt és találkoztunk is 2x, ami jó volt és egyszerre rohadt szomorú is. Érzelmi hullámvasúton vagyok azóta is és van, amikor úgy látom jobb volt ez így de van, amikor meg hiányzik még. Múlthéten csütörtökön írt egy smst szakestem közepén és leírta benne ugyanezt, amit én érzek. Akkor nekem nem hiányzott és nem reagáltam le azóta sem, mivel ma volt az első nap, mikor megint hiányzott de nagyon viszont ő erről nem akarom, hogy tudjon így nem keresem. Tudom, hogy égető kérdés ez a mi lett volna ha... de én próbálom magamban tudatosítani, hogy ha nekünk együtt kéne lennünk akkor ő velem akarna lenni de nem akar és már egyre bizonytalanabb vagyok én is, hogy vele szeretnék-e lenni. Én barátokkal eljárkálok bulizni, ismerkedem, dolgozom és tanulok. Kösd le magad és bízz mindent a sorsra. Én most először elengedem a gyeplőt az életemben és hagyom a dolgokat folyni.
2016. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálunkn is ez van, dettó. Annyi a különbség, hogy ő nem akarja. Én meg nem próbálkozom, mert tudom, hogy nem. Minden egyes tettevel, mondatával is mutatja. Meg amit leírtam....sok dolog elromlott jobb így.

De nem tudom...ha kicsit lehűlnek ezek az érzések és nem találkozunk hónapokig, akkor....akkor talán megenyhűlne? Hajlana jobban kicsit ?

2016. ápr. 26. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Fogalmam sincs... engem ma hívott fel, hogy találkozni szeretne velem. Kellett nekem emlegetni, mert most teljesen összezavart megint.

2016. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elromlott kapcsolatok arra valók, hogy tanuljunk belőlük, és ezen tudás birtokában próbáljuk meg MÁSSAL, máshogy a dolgot.
2016. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!