Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Az élettársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az élettársam mintha megőrült volna. Kitalálta, hogy nyitott kapcsolatot akar. Vagy szakítsunk, ha nem akarok nyitott kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Eddig nagyon féltékeny típus volt, rá se nézhettem más férfira.11 éve élünk együtt. Azt mondja, hogy szeret, de többre vágyik, élni akar. Eddig sose vágyott más nőre, és szakításra se gondolt soha.

2016. máj. 5. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts.

Ez nem más, mint hogy rájött az ötperc, és még más nőkkel is szexelni akar, lebukás veszélye nélkül. Cserébe te is mehetnél... de hidd el, ez a verzió valójában nem jöhet szóba. Arról nem is beszélve, hogy kiakadna, ha neked több partner összejön, neki meg egy se.


Szóval neki más nők kellenek, de fél kilépni a kapcsolatból, melletted keresi az utódodat, és úgy gondolta, hogy ez jobb lenne ha nem kéne bújkálni se.


A helyedben fognám, és kivágnám a fenébe. Menjen nyugodtan csajozni, de te nem fogod közben otthon mosni az alsógatyáit, meg főzni a vacsorát.

2016. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem utasítom el 100%-ban a nyitott kapcsolatot, de ebben az esetben biztos lennék benne, hogy egy konkrét nőről van szó, ami eléggé megnehezítené a dolgot.
2016. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is rögtön arra gondoltam, hogy nő van a dologban, de tagadja. Vagy csak azért, mert eddig megcsalás volt és az gáz bevallani?
2016. máj. 5. 14:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Szerintem mindegy, hogy miért.

Akkor is tény marad, hogy ez neked így nem jó, és a szakítás jobb megoldás lenne.

Neki is ez lenne a jobb, csak ő gyáva ezt kimondani, de előbb-utóbb megjön a bátorsága, és kitesz akkor ő téged.


Ezt meg minek kivárni?

Zárjátok most le a kapcsolatot, és mindenki keressen olyan partnert, akivel egyformán látják a dolgokat. Ha neki nyitott kapcsolat kell, akkor találjon rá partnert (sok sikert).

2016. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A nyitott kapcsolaton én se gondolkoztam, az szerintem is gáz, de megdöbbentett ez a hirtelen fordulat. Egyszerűen nem számítottam rá. Eddig mindig azt mondta, hogy más nő nem érdekli.
2016. máj. 5. 15:17
 6/14 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy 41 éves vagyok. Most kezdjem el keresni az igazit?
2016. máj. 5. 15:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem keso az igazit keresni szerintem. Ha megcsal ugysem tudsz majd boldogan elni vele.
2016. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer ennyit valaki mellett leélni, aki nem téged akar, akivel nem vagy boldog?
2016. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Már Show is megmondta: Negyven fölött minden férfi gazfickó.
2016. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:) Az élettársam fiatalabb, mint én. Eddig úgy tűnt, hogy ez nem probléma. Amikor kezdtük a kapcsolatunkat, mintha a jövőbe láttam volna, azt mondtam neki: és mi lesz tíz év múlva, akkor már nem fogok kelleni. De megnyugtatott, hogy nem lesz gond.
2016. máj. 5. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!