Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl a szakításon? Hogyan legyek szingli?

Figyelt kérdés

Párommal 4 évig voltunk együtt 2 hónapja szakítottunk. Teljesen kivagyok, minden nap rá gondolok egyfolytában. Néha vannak jobb napjaim, amikor nem oylan erősek az érzelmek, vagy fel tudom fogni pozitívan ("Lesz jobb" vagy "Visszajön csak idő kell, ha meg nem, akkor én leszek túl, csak most rossz, de nyugi" )

Viszont vannak pillanataim, amikor nagyon magam alatt vagyok, és semmi se nyugtat. Amikor látok róla egy képet, vagy őt látom (mert egy munkahely), vagy megtudom, hogy éppen szórakozik valahol, kikapcsolódik....Összetörök, hogy nem bírom ezt. Nem tudom pozitívan látni, amikor csak azt látom, hogy neki jó nekem rossz. Már ugranék tovább, elfelejteni őt vagy összejönni vele, de nem megy.

(Egyébként kerülöm minden kapcsolatot vele)



2016. máj. 9. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Kövesd a többi nőt. Hidd el, nem olyan nehéz az a szingliség.

A leghülyébb libának is tökéletesen megy.

2016. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és jól nézel ki, randizz 200 fiuval, társkeresőn 1 nap alatt találsz ennyit...
2016. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy fiu ha elveszít egy ilyen kapcsolatot örökre egyedül maradhat, szóval ne panaszkodj, csettintésre kaphatsz 20 jobbat az exednél.
2016. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyű a helyzeted, mert egy helyen dolgoztok.

Alapból azt mondanám, minden rá emlékeztetőt dobj ki,rakj el.

Így valóban nehéz.

Próbáld elterelni a gondolataid, kezdj el kocogni, a futás 35-40 perc után endorfint termel az agyban.

Persze csak folyamatosan, ha eddig nem csináltad.

Fel a fejjel:)

Csak egy párkapcsolat vége,lesz más idővel,ez biztos!

2016. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem is nemrég szakítottak, csak a volt barátomnak egy hét múlva lett is valakije, amiért en iszonyatosan szenvedtem. Az egyetlen előny, hogy nagyon messze lakik tőlem, plusz tiltottam mindenhonnan, nehogy meglássam egy egy közös képüket (de néha sikerul..).

Itt van hogy en mit javasolom a továbblépéshez: kerüld el, amikor csak tudod, a munkahelyen ne figyelj ra. Ha otthon vagy es unatkozol nézz filmeket, sorozatot (en a The 100 című sorozatot kezdtem el, nem tudom neked bejönnek e az ilyesmik, de kevés benne a romantika es meg érdekes is), olvass konyvet (bár ez engem mostanában nem köt le mert szinte minden konyv a romatikarol szól), hallgass bulisabb zenéket. Járj el sokat a barátaiddal, beszélgess velük, beszéld át velük a volt barátodat akar százszor is, nekem ez sokat szokott segíteni. Es nem utolsó sorban járj el bulizni, de ne azért, hogy találj egy következő kapcsolatot hanem hogy kikapcsolodj. Ja es vásárolgass.Nem jo rögtön egy uj kapcsolat, szerintem zard le először magadban a dologot, es ha képes vagy egyedül is boldog lenni akkor jöhet a következő.

Egyébként pedig próbálj meg minél kevesebbszer 'üres járatban lenni', ugyertem egyedül lenni, mert ha lekotod magad eszedbe se fog jutni. Ha pedig megis rajta kezdesz el gondolkozni, akkor tudatositsd magadban, hogy másra kell gondolnod.

Remelem tudtam segíteni es remelem idővel mindkettőnknek jobb lesz, hisz a sors tartogat nekünk valami jobbat, ha ezt elvette. :)

2016. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez foglalkoztat engem is. Nekem 2-3 éves kapcsolatom volt. Kb 1 éve szakítottunk. Hónapok óta nem beszélünk. Nagyon heves érzéseken megyek át így is, hogy semmi kapcsolatom nincs vele. Az elmúlt 1 évben is elég intenzív volt az érzelmi világom.


Érzek dühöt, haragot, megkönnyebbülést, kétségbeesést, szerelmet, hiányt, ...

Ugyanez volt a bajom nekem is. Ha megláttam valamit róla, akkor teljesen megbolondultam. Kikészültem, nem voltam képes tanulni.


Csak sajnos azóta is elég komolyan hiányzik. Időnként úgy tűnt jobb lesz, lefoglaltam magam. Volt valami esemény, vagy baráti társaság. De végül visszaestem. Most is így vagyok. Hiába nincs már semmilyen kapcsolatom vele, van hogy vele álmodom. Mennék is tovább, de nem is.


Ha egy munkahelyen vagytok, én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy munkahelyet váltsak. Így én biztos nem tudnék szellemi munkát végezni, max fizikait. De azalatt is nagyon ideges lennék. Továbbá megalázva érezném magam mellette.


Keress magadnak új elfoglaltságokat, esetleg sportot. Hobbit. Eseményeket, amik érdekelnek és szívesen részt vennél rajta. Találkozz barátokkal, szervezz programokat. Ezeket én is próbáltam. Ideig jobb volt. Csak aztán sajnos visszaestem utána érzelmileg. Remélem egyszer jobb lesz nekem is :)


Ha van kedved beszélgetni ezekről, írj rám :) Nekem néha jól jönne egy beszélgetés valakivel.

2016. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld magad mással elfoglalni, haverok, hobby, sport, munka.

Ne vele foglalkozz.

Nekem az is segített, hogy ha eszembe jutott egy szép, közös emlék, akkor gyorsan kerestem valami rosszat is.

2016. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyedül maradtam. Összes barátnőmnek van barátja, ezért nem érnek rá. Viszont neki könnyebb a helyzete, mert szingli társaságban van. Munkahelyet nem tudok váltani.
2016. máj. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!