Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szerelmesek voltatok a párotokba, de mégis szakítottatok?

Figyelt kérdés
Én még sosem szakítottam úgy, hogy szerelmes voltam. Viszont most erősen gondolkozok rajta... de egyelőre nem tudom megtenni, pedig már nem nagyon bízom benne, eljátszotta a bizalmamat.
2016. máj. 20. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Hosszú első kapcsolat, nagyon mélyen szerettem, de rossz volt már a kapcsolat, mert mások voltak az igényeink, meg is csalt, de tudom, hogy ő is szeretett.

Ő sem bírt kilépni, meg én sem, rengetegszer próbáltuk elengedni egymást mire sikerült.

Még most is szeretem, pedig van párom, akit szintén szeretek.

2016. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltam, de tudtam, hogy szr ez úgy, ahogy van. A szerelem sokszor édes kevés, főleg, ha nem kölcsönös, vagy nem ugyanazon a szinten viszonzott.
2016. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindenben különböztünk, viszont tiszteltük egymást és soha nem bántottuk a másikat azért ami. Ergo a kapcsolatunk nem romlott meg (a mai napig számíthatunk egymásra), egyszer csak úgy döntöttünk, hogy mindketten vágyunk arra, hogy olyannal legyünk, aki jobban hasonlít ránk. Elég fájdalmas szakítás volt.
2016. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Iszonyúan féltékeny volt,egy energiavámpír,csak elvett tőlem és belőlem,beláttam h ez így nem A szerelem.Nagyon szerettem,de elpusztított.
2016. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen volt sajnos...engem hagyott el a parom pedig nagyon szeretjuk egymast..csak sajnos o nem tudja megadni amire en vagyom es ezmiatt szetvaltak utjaink..egyenlore..de en erzem h a sors meg osszesodor bennunket!
2016. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi nemrég szakítottunk. mingketten nagyon szerelmesek vagyunk egymásba. 6 és fél éves kapcsolat. Az oka pedig a nemzetiség. Nem fogadták el a szüleim és a család.
2016. máj. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok. 6 és fél éves kapcsolat VOLT. :(((
2016. máj. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!