Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor akar találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor akar találkozni a holmik miatt?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottam.

Szakítás után kb. egy héttel gyorsan találkozni akart, mert a nálam levő dolgai közül valami sürgősen kellett neki. Az én holmijaimnak viszont csak egy részét hozta el.

Mondta, hogy dolgai vannak (mondjuk tényleg), utána ír, szól, hogy mikor hozza el a maradék holmimat.

A dolgainak szerintem vége, és azóta se írt.


Miért nem az összes holmimat hozta el (elbírta volna, csak annyi, hogy nem lett volna szabad mindkét keze)? Inkább még egyszer találkozik velem, ami nyilván fáj neki, minthogy "cipeljen"? Akar tőlem valamit?

Mondjuk nálam is maradt valamije, úgyhogy végülis jól jött ki...

Miért nem írt még? Írjak én neki? Azért nem akarja gyorsan lerendezni ezt a holmi-visszaadást, mert reménykedik még valamiben?


2016. jún. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,reménykedik valamiben.

Amíg nálad van valamije, addig bármikor "beugorhat" érte.

2016. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A holmijait dühömben a szekrény tetejére raktam. Egy vékony könyvecske csúszott hátrébb, amikor először találkoztunk a cuccokért. Ezért felejtődött nálam. :(


Én viszont lezárnám, és zavar, hogy több ruhám nála van, a könyve meg nálam.

Lényegében mondta, hogy majd szól, de ott tartok, hogy szólnék esetleg én. :/

2016. jún. 11. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel,fogd a könyvét, vidd neki vissza,és hozd el a ruháid.

Ennyi.

2016. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, azóta nem volt lelkierőm neki írni...

Igazából csak 3 dolog lenne fontos, ha visszakapnám.

Mondanám neki, hogy a városban tegye le valahova, vállalom a felelősséget, hogy mire én odaérek, nincs ott a holmi.



De nincs lelkierőm vele beszélni...

A variálgatása, az önsajnálata, az önzősége, a sértődékenysége, a nárcizmusa...

Már a kapcsolatunk alatt is féltem megbeszélni vele egyszerű "haditerveket", most, hogy szakítottam vele, még jobban félek (tőle).


Nem értem, benne mi játszódik le.

Nyilván ő se akar se beszélni velem, se látni engem, különben szerintem már írt volna.

Vagy dühös rám (és akár jogosan félek tőle) vagy még mérhetetlenül szomorú vagy akar még tőlem valamit, csak kivár, és akár zaklatni fog utána?

2016. jún. 29. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesod apud haverod küld ât hozzà a cuccàval tiedért,vagy egy kicsit hatàrozattabb megjelenésü partnerrel ugorj fel érte.
2016. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt már mondta más is :D

Lehet ez lesz. Ehhez már muszáj bátorságot szereznem. :D

2016. jún. 29. 22:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Már kezdtem emberekben gondolkozni, amikor ő rám írt.


Hát, ebben a beszélgetésben önmagában is benne volt sok szakítóok és benne volt, ami miatt görcsöltem előre tőle...

Nem is a találkozás, a találkozás megbeszélése miatt féltem...

Sértődés, önsajnáltatás, szóf****ás, körülményeskedés és kifogások, persze mindezek tagadása.

2016. júl. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!