Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bennetek nem merül fel szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek nem merül fel szakításkor, hogy a volt párotok exével beszéljetek, hogy ők miért mentek szét?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. ezt a páromtól kérdezem.
2016. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem, semmi közöm hozzá, és nem égetném le magam.
2016. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális esetben eleve felmerülnek ezek a dolgok a párkapcsolat alatt, szerintem simán lehet arról beszélni, miért értek véget a korábbi kapcsolatok, mit tanultunk belőle.
2016. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az exek szóbaállnának egymással.
2016. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
# 3 válaszadóval értek egyet: ez a kapcsolat során kiderül, és tartom magam annyira érettnek érzelmileg, hogy képes vagyok az érem másik felét is látni, nem adok az egyoldalú beszámolóra. Egyébként az a tapasztalatom, hogy az évek során, ha előjönnek hasonló problémák, mint az előző kapcsolatban voltak, akkor azok átértékelődnek. Az exem például sorra ismerte fel és nevezte meg az ismerős helyzeteket, így aztán tudtam, hogy az előző kapcsolata is hasonló okok miatt romlott meg, mint a miénk. (Az exem nem volt képes tanulni a hibáiból, ezért is mentünk szét, és az utánam lévő kapcsolatában is előjöttek ugyanazok a dolgok.)
2016. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Itt most vagy mindenki félreérti vagy egyedül én. A kérdező azt írta h szakításkor, ergo már az exe. Na és akkor dumcsizna a többi exxel. Nos, de! Nagyon szívesen dumcsiztam volna velük, lett volna pár kérdésem és tapasztalatcserém velük mert nagyban meg tudtam őket érteni és azt a rengeteg színezést amit az exem csinált tisztáztam, volna.
2016. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon gáz. Exem csinálta meg (nem velem, a következő nőjével), hogy mikor a csaj kidobta, akkor megkereste az összes expasit. Igazából magának akarta bebizonyítani, hogy mindenért a csaj a hibás, ő meg tökéletes - holott amiket mesélt, az alapján ugyanott rontotta el a dolgokat, mint velem... :)

Szóval, aki ilyet csinál, igazából csak önigazolás, ha mindenáron be akarja bizonyítani, hogy nem ő a hibás.

Egy kapcsolat viszont két emberről szól. A szakítás is. Aki az exeken keresztül akarja verni a mellét, az nem értett egy kapcsolatra.

2016. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem!Addigra mire odàjig jutottam hogy vége leszartam hogy miért!Én inkàbb a kapcsolat előtt vagyis mikor ismerkedtünk és a kapcsolat elején jutott eszembe kb2-3-hétre rà de ha normàlis a kapcsolat vagy is alapjàba véve minden klappol akkor fel sem merül ilyesmi sztem!
2017. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én beszéltem az exével. Kirívó esetekben fordul ez szerintem elő. Pl nekem azt "kellett" megbeszélnem az exével, hogy tényleg verte-e őt is, és őt is csalta-e. Aztán ezekről beszéltünk kicsit. Plusz csavar, hogy engem ezzel az exével csalt meg. De mint kiderült, ennek az exnek épp az volt a nézőpontja, hogy őt csalta meg velem. Értitek? Durva felismerés volt.
2017. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!