Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy oldjam meg ezt a problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát az exemel? Hogyan viselkedjünk?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottuk a barátommal akivel három évig jártunk együtt. Minden nap találkoztunk, ugyanis egy évfolyamra jártunk és a baráti társaságunk is egy az egyben ugyanaz. Mielött összejöttünk volna, ő volt a legjobb barátom. Most itt a nyár és a barátaink együt akarnak elutazni. Nagyon szeretnék menni de nem tudom, hogy hogy tudnék viselkedni egy ilyen szituációban, ugyanis még nem tettem teljesen túl magam rajta. Képtelenség, hogy barátok legyünk? Tuljadonképpen közös döntés alapján szakítottunk, és mind a ketten úgy gondoljuk, hogy nem lehetne tovább folytatni.

2016. jún. 26. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell vele rosszban lenni,elmehetsz velük szerintem,csak nem kell kettesben lennetek,meg kerülni kell a múltbeli események taglalását.

A barátság ilyenkor még nem nyerő,inkább régi ismerős kapcsolat lehetne leginkább,de úgyis akkor derül ki,mikor ott leszel.Legyél laza!

2016. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem képtelenség barátnak lenni, de nem így hogy 1 hónappal a szakítás után rögtön elmentek közös társasággal nyaralni.

Az ilyennek ritkán van jó vége mindkét fél számára.

2016. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt élem most meg, pluszban még bele is szerettem a legjobb barátjába. Elinte kínos volt, de tudatosan eltereltem a gondolataimat és jól éreztem magam a többiekkel. Jól működik.
2016. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as: és ő is ugyanezt érzi? Vagy arra magasról...
2016. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Az exemnek sem esik jól a dolog, de felnőttek módján megbeszéltük és dolgozunk azon, hogy mindkettőnknek könyebb legyen.
2016. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magadtól kérdezd. Csak toled es tole fugg. Miert ne legyetek ujra baratok?
2016. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!