Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha elmúlt már a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt már a szerelem akkor szakítsak a barátnőmmel? Hamar fog jön újra egy aranyos lány, akivel újra lesz szerelem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a barátnőmmel és elmúlt részemről a szerelem. Szerintem jobb ha szakítok vele, mert így könnyen fog jönni egy aranyos lány, akivel újra kialakul majd a szerelem. Amúgy macis átlagos, félénk , határozatlan 30 éves férfi vagyok.
2016. júl. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A kifejtés rész általában nem azért van hogy leírd a kérdést, majdnem szóról szóra, meg kicsit bővítve.
2016. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szégyelld el magad, szégyelld össze-vissza magad!! valld be hogy csak ráutál, meg szexre kellett eddig is
2016. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de azért az ilyen típusú hapsik után szerintem nem nagyon kapkodnak a nők. (Én nem vagyok macis, de külsőleg nem vagyok adonisz sem, és vannak gátlásaim, problémáim, így tapasztaltam már egyet s mást.) Nem tudom, mennyire menthető a kapcsolatotok, és a lány mennyire szeret téged, de amit leírtál, az elég nagy önzőzésnek tűnik. Mondjuk az is igaz, hogy ha nem működik egy kapcsolat, akkor nem érdemes nyűglődni.
2016. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, hogy 18 vagy, de most látom hogy 30. Nos, áruld el, mi lett volna ha elveszed feleségül és gyerek is lenne? Ha a szerelem nálad így elmúlik és most már arra ácsingózol, mikor lesz a következő, akkor fiúka vagy nem férfi. Igen, szakíts, mert így esélyt adsz mindkettőtöknek a boldogságra. De ha nem gondolkodol el rajta, hogy TE mit csinálj legközelebb másként, akkor pár év múlva ugyanezt a kérdést fogod itt feltenni egy másik lánnyal kapcsolatban. De az is lehet hogy ott már gyerektartásos kérdés is fog hozzá társulni.
2016. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!