Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki segítene (akár privátba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene (akár privátban is) hogy hogyan legyek túl azon, hogy az ember akit nagyon szerettem szakított velem?

Figyelt kérdés

2 hónap volt, nagyon jól megvoltunk, sosem éreztem ilyesmit ezelőtt, de ő kiábrándult, neki már ez nem izgalmas stb.. Nincs senkije, de nagyon fáj és jólesne valakivel beszélni.

24/L


2016. aug. 3. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos kapcsolt után ugye nem szeretnél két évig sírni utána?

Foglald le magad, minél gyorsabban elteljen az a két-három hét, ami ahhoz kell, hogy kiheverd. Ennyi.

Járj el a barátaiddal fagyizni, esténként menj futni, hogy jól tudj aludni, és levezesd a fölös energiákat, hétvégenként szervezz valami programot (nyáron bőven van rá lehetőség ingyen is), ha teheted, akkor menj bulizni, tombold ki magad.

Minél inkább úgy teszel, mint aki jól van, és vidám, annál hamarabb sikerül erről saját magad is meggyőzni.

Ha beleeszed magad az önsajnálatba, és begubózol, akkor elhiszed, hogy hatalmas veszteség ért, és ezzel a depresszióval évekig is elleszel.


Mozdulj ki otthonról: plázázz, sétálj, ugorj ki egy tóhoz, hívd fel egy régi osztálytársad és menj vele kávézni, beszélj anyáddal vagy hívd el őt kávézni, látogass rokonokat, menj el egy kutyamenhelyre önkénteskedni, csak ne ülj bezárkózva.

2016. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valójában erre nincs jó módszer, vagyis talán annyit megtehetsz, hogy nem keseregsz rajta, és próbálod lefoglalni magad, és kitölteni a napjaid. Nekem már kb lassan 75 napja történt meg ez, szintén nem volt egy nagyon hosszú "kapcsolat" de, úgy érzem, hogy eddig senkit nem szerettem annyira mint őt és nem javul a helyzet az, amit érzek, bár nem kesergek, de ha belegondolok akkor nagyon rossz.
2016. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Velem is ez a gond, hogy gyakran eszembe jut szinte mindenről, minden amiről beszéltünk. Hátha egyszer majd jobb lesz :)
2016. aug. 3. 08:39
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj meg arra gondolni, hogy lesz még olyan ember az életedben, akit nagyon fogsz szeretni, és ő nem fog veled szakítani, mellette ez ami történt már eszedbe se fog jutni. Én ezzel nyugtatom magam.
2016. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ez történt két hete.. Egész pontosan 17 napja... Hááát, nem nagyon érzem, h javulna... :-(
2016. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt, még a kapcsolat hossza is ugyan ez volt. Engem is megviselt, másnak ez semmi, de eddig hozzá tudtam a legjobban kötődni ezért rossz. Abba gondolj bele hogy ő magasról tesz rád és nem voltál neki fontos. Nem kellettél eléggé. Egy ilyen ember után sírni hülyesség. Fog jönni olyan aki viszont szeret és majd akkor fogsz rájönni hogy ez semmi sem volt ahhoz képest.
2016. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom én is mondogatni magamnak, rossz most persze. Nem tudom elképzelni hogy túllépek vagy hogy valaha nem fog fájni ha eszembejut. Az a baj hogy tényleg azt gondoltam hogy ez tökéletes lehet, mondtam is neki. Nem hiszem el hogy annyi minden után amit mondott, amiket megbeszéltünk, csak így semmibe tud venni. Olyan mint egy rossz álom :(
2016. aug. 3. 09:12
 8/9 anonim ***** válasza:
rosszul választottál. próbáld a kapcsolataidat kicsit távolabbról nézni, hogy ne sérülj. Legyél korrekt, foglalkozz a barátoddal, de kevesebb érzelmet kell belevinni.
2016. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt csak 1honap szerelem mindkét részröl aztán a második honapban szinte semmi csak én szerettem öt igy szakitottam vele!
2016. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!