Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan történt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt életetek legfájdalmasabb szakítása, és mennyi idő után jutottatok túl rajta?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korunktól kezdve együtt voltunk. Első nagy szerelem, első mindenben. Egy éve szakítottunk, most 18 vagyok, de még mindig szeretem és nem estem túl rajta. Nekem csak ő volt. Bulizni akart, csajozni, többre vágyott, bár engem emellett szeretett. Megbeszéltük a szakítást, akkor épp dühös voltam rá, és ő is rám (mert nem hagytam magam, bevallom szebben is viselkedhettem volna), de biztos vagyok benne, hogy szeretett még akkor is. Azóta is keres, jelenleg is beszélgetünk, szakítás után két hómappal még találkozgattunk, nem tudtuk teljesen elengedni a másikat. A miénk egy ilyen elbszott történet, senkinek se kívánom
2016. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gotland ***** válasza:
100%

Még a hőskorban, tiniként az akkori barátnőmmel egy kollégiumban laktunk. Ő az első emeleten én a harmadikon.

A mellettem lévő szobában egy olyan srác lakott, akit egy kanál vízben tudtam volna megfojtani, mert olyan gerinctelen volt. - Ezzel a sráccal került a lány végül egy ágyba úgy, hogy 1 szobára voltam tőle, és tudta azt is, hogy nem szívlelem a srácot. 2 éve voltunk akkor együtt már.


Túltenni hamar túltettem magam, (kb. 1 hónap), de ez volt a legaljasabb dolog ilyen téren ami velem történt. - de hát szinte gyerekek voltunk. :)

2016. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen az első barátommal.szakított és azt mondta,hogy már nem szeret, nem más lány miatt szakít. erre egy héttel később megtudtam,hogy a "drága" már akkor is mással járt,amikor még nem szakított velem.szóval nem elég,hogy megcsalt még a szemembe is hazudott. rosszul esett nagyon, a mai napig nem értem,hogy lehet valaki ilyen.

én is szakítottam már mással,de őszinte voltam, nem hazudtam.

2016. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen, 2 és fél év után, mikor megtudtam, hogy 11 hónapig csalt az exével és mikor elmondtam, hogy tudom még neki állt feljebb, utána megpofozott és erőből nekivágott a falnak. Életemben először voltam akkor szerelmes, kb. fél ev kellett, mire teljesen túl lettem rajta.
2016. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Életem szerelme, aki addig körülbelül a tökéletes férfi volt (2 évig), teljesen váratlanul egyik napról a másikra kifordult önmagából, közölte, hogy számára innentől teher vagyok, és így megszabadul tőlem. Én kb esküvőt terveztem már.


Olyan volt, mintha szó szerint össze törték volna a szívem, fizikailag is fájt, mert egyáltalán nem ilyen volt, mindig nagyon kedves volt velem, mai napig nem értem miért lett hülye, szerintem valami nő lehetett mögötte.


2,5 év (ebből fél év pszichológus) kellett hozzá, hogy feldolgozzam. Igazából ha nem vagyok hülye, és elmegyek előbb pszichológushoz, kevesebb is elég lett volna, de én makacs voltam.


25L

2016. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ő volt az első 20 évesen 3 évvel mögöttünk. én már tervezgettem, hogy befejezi a sulit következő nyáron és megkérem a kezét mikor egyik napról szinte a másikra besokallt, hogy nem bírja tovább a távolságot. Boldogtalan, sose tudok ott lenni mikor szüksége van rám, nincs közös jövőnk. ő volt az Ő. Nem mondtam el neki, hogy mit tervezek. Nem akartam összezavarni, elengedtem. Azt hittem belerokkanok annyira fájt. Ennek már 5 éve de még mindig nem vagyok teljesen normális. F
2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 évig voltunk együtt. Távkapcsolat, összeköltözni még nem tudtunk. Én részegen hülyeséget csináltam amire ő dobott. Megértem de ő volt életem egyetlen szerelme. Ez már több mint egy éve történt de még mindig eszembe jut néha. 21/L
2016. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6 évig voltunk együtt, külföldre költözés miatt lett vége. Akkor láttam utoljára, amikor zokogva búcsúztunk egymástól az állomáson. Senkinek sem kívánom azt az érzést. 1 év telt el azóta, de nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe és még mindig bekönnyezek, ha rágondolok... szerintem még nagyon sok idő lesz, mire tovább tudok lépni :(
2016. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legfájdalmasabb szakításom 5és fél évután következett be. A menyasszonyom volt esküvőnk előtt pár hónappal előtte tudtam meg, hogy randizgat egy sráccal. A világ omlott össze bennem. Ennél szarabb érzés nincs, mint amikor valaki akit a legjobban szeretsz a világon és maximálisan megbízol benne hátba szúr. Egy év telt el és még semmi. Szenvedek gyakran eszembe jut.
2016. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem volt hosszú életű, csupán nehány hónap, de az tökéletes volt. Annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy az valami hihetetlen. Előző este még azt mondta szeret, bármit megtenne értem. Másnapra eltűnt. Telefont nem veszi fel, vagy ki van kapcsolva, e-mailre nem válaszol. Fogalmam sincs, hogy mi történhetett. Nincsenek közös ismerőseik, akiknél érdeklődhetnék felőle.

Eleinte még reménykedtem, hogy majd jelentkezik. Kb. egy hét alatt realizálódott bennem, hogy nem fog már többé jelentkezni. Akkor ott úgy kicsit megszakadt a szívem. :( 1 hónapja van ez kb, hát mittomén... Muszáj erősnek lennem.

2016. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!