Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy eléggé elcseszett, és tanácstalan helyzetben vagyok.


A történet ott kezdődik, hogy körülbelül 1 évvel ezelőtt szakítottunk a barátnőmmel, viszont utána iszonyat sok ideig össze jártunk, természetesen nem csak a szexről szólt az egész, ugyanúgy legjobb barátunk vagyunk és szinte minden egyes helyzetben ott voltunk egymásnak, annak ellenére hogy "nem volt kimondva" a dolog. Sokszor lett volna rá alkalom hogy össze kerüljünk, de valahogy sose jött igazán össze. Végül én voltam az aki megelégelte a dolgot, ugyanis azt éreztem, hogy sokmindenből kimaradok olyasvalaki miatt aki nem akarja úgymond elkötelezni magát mellettem. Eleinte próbált megtartani, viszont ő elment nyaralni és miután visszajött megbeszéltük, hogy találkozunk egymással.Utoljára. Nos, ez az utolsó tali nem úgy alakult, ahogy terveztem. Körülbelül rá se ismertem, bunkón, lekezelően viselkedett, és úgy tűnt, hogy gyorsan le akarja csak zavarni a találkát.

Ezekután, a békés lezárásból, egy elég csúnya veszekedés lett.


Akármennyire is szeretem, nemhiszem, hogy ennyi minden után újra megpróbálnám vele. Viszont, az nagyon fáj, hogy nem tudtam vele normálisan megbeszélni a dolgokat, úgymond haragban váltunk el, annak ellenére hogy azt mondja nem haragszik. Gondoltam már sokmindenre, komplikáltam, de akkorse esik le, hogy miért viselkedett így. Szerintem megjátssza ezt az egészet.


Első kérdés ebből adódik, hogy tényleg van olyan akinek jobb úgy hogyha haragban válnak el? Így könnyebb?


Sokmindent feladtam már miatta, és jelen helyzetben is döntés előtt állok. Kaptam egy külföldre szóló állásajánlatot, ami nem rövid időre szól. Viszont itthon is kezdenének össze jönni a dolgok. Ugyanúgy állás van kilátásban, elég jó fizuért.


Mindenképp az elsőt tartom a jobb megoldásnak, de valamiért az itthoni környezet is iszonyat hiányozna,itt mégis minden sokkal stabilabb a párkapcsolatomon kívül. Ha az nem lenne akkor tutira maradnék. De úgy érzem, hogyha maradok akkor soha a büdös életbe nemfogok tudni túllépni. Egy városban lakunk, túl közel egymáshoz. Elkerülhetetlen, hogy ne találkozzunk legalább havonta párszor "véletlenül".

Más városba költözés is körülbelül egyenlő az első megoldással.


Tudom..van az a mondás, hogy az idő mindent begyógyít.

Van benne igazság, de nem teljesen, főleg nemúgy amilyen az én helyzetem. Elég időt adtam már annak, hogy begyógyuljanak a sebek, mégse gyógyultak..Még egy kicsit se.


Biztos sokan voltatok már ilyen helyzetben, ti hogyan éltétek meg az egészet? Végül hogyan döntöttek/döntenétek?



UI.: Remélem nem probléma, hogy ebbe a kategóriába tettem, nemnagyon találtam ehhez illőt. Ne haragudjatok :D


Válaszotok előre is köszi!



2016. aug. 11. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj külföldre ha van kedved, ne miatta, magad miatt mert rengeteget tanulhatsz belőle.
2016. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt olyan, akivel csak haragban lehetett elválni, és neki ez úgy jobb volt. Hát elváltam haragban, és nem érdekelt tovább. Ha arra nem képes, hogy barátságban legyünk, akkor azt sem értem, hogy miért voltam vele. :D
2016. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, értem. De itt ezzel kapcsolatban az zavar, hogy nemtudom honnan jött neki ez így hirtelen. Eddig ő is azon volt, és folyamatosan hangoztatta, hogy békés elválás legyen, stb.. Jobban belegondolva nem is az zavar, hogy haragban váltunk el, hanem az, hogy semmi ok nem volt rá. Nem történt semmi olyasmi ami miatt neki így kellene viselkednie. És hiába kérdeztem, azt mondja semmi baja. De ismerem már annyira, hogy valami nem stimmel ezzel, és nem mondja el.
2016. aug. 11. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Lett egy uj bnoje kilatasban.

N

2016. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!