Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok hogy zajlott a továbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy zajlott a továbblépés?

Figyelt kérdés

Múlt héten még bömböltem egész nap,rosszul voltam,hogy Ő már nincs többé (egyébként letiltott, elküldött a francba ocsmány szavakkal,de még ennek ellenére is szerettem és hiányzott,haragot sem éreztem,holott jogtalanul küldött el..)

A szakítás maga kb 1 hónapja volt,de én még próbáltam visszaszerezni,így visszagondolva elég szánalmas voltam.

Most pedig kb 2 napja úgy érzem,hogy a lehető legjobb dolog,ami történt velem,mert úgysem tudta azt nyújtani,amit egy kapcsolattól várok,nem is a nagybetűs FÉRFI volt az életemben és tudatosult bennem,hogy teljesen másra vágyom.

De közben mégis sokszor eszembe jut,néha érzek hiányt is,hogy miért nem működött,de már várom az újat.


2016. aug. 12. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elején magamat hibáztattam (pár napig), de aztán rájöttem mi vezetett oda ahova...mindketten hibásak voltunk és mindkettőnknek jobb, hogy vége lett...

meg maga az a tény, hogy telefonban 2 mondattal szakított nagyban hozzájárult, hogy "ha neki ennyit ért ez az egész, akkor nekem miért jelentsen többet?"

majdnem 2 éves kapcsolat volt...


23F

2016. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy bűntudatom van,hogy nem gyászolom,nem hiányzik,pedig egy féreg volt ahogy a semmiért elküldött a francba. Visszagondolva,se férfi nem volt,se az ideálom nem volt,se nem tett bele annyit a kapcsolatba,amit vártam és én is beletettem,a családja is elég érdekes volt, nulla ambició, semmi nem volt benne,amiért felnéztem volna rá,csak szerettem.

Igazából boldog se voltam vele,sokszor álmodoztam,hogy másért mennyi mindent megtesznek,az enyém még arra se volt képes,hogy 1 év után, felnőtt fejjel összeköltözzünk..

Kicsit haragszom is magamra,hogy egy gyerekre pazaroltam ennyi időt,hogy jó pár jó lehetőségről mondtam le miatta,hátha változik,de nem..

2016. aug. 12. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan mint neked, csak éppen azzal a különbséggel, h én a mai napig sem érzem azt, h a lehető legjobb dolog ami történt velem, sőőőt, pont h az ellenkezőjét érzem, h ez egy hatalmas veszteség nekem, és nem tudok vele mit kezdeni...:-( Hatalmas ürességet érzek, olyan ez mintha egy darabkát kitétel volna belőlem, és így nem vagyok már egész...

Bár lehet csak azért érzem ezt, mert nincs racionális magyarázat a történtekre, és ez nagyon frusztrál. Azt amúgy én is nagyon várom, h mit hoz a jövő, csak éppen én mem vonatkoztatok el Tőle..

Jah, és ez is kb egy hónapja történt..

2016. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyel ezelőtti kapcsolatom volt ilyen. Ott én 6!!! évet pazaroltam így el, és mondtam le egy csomó lehetőségről miatta... :-S
2016. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mennyi ideig voltatok együtt?
2016. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legutóbbi szakításnál aznap picit pityeregtem, aztán másnap madarat lehetett volna velem fogatni. Kifejezetten boldog voltam, hogy szabad vagyok, és véget ért egy rossz kapcsolatom (2 évig voltunk együtt). Azóta amúgy haverok vagyunk, néha dumálunk. Ő picit nehezebben tette túl magát az egészen, pedig ő szakított.
2016. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nos én azt tudom neked mondani, hogy az idő mindent megold (tudom, hogy ez a legrosszabb, és én sem értek vele egyet, de mást nem tudsz tenni)


én is egy kissé bonyolult helyzetben vagyok, és hogy megértsd miért is adok ilyen tanácsot, megosztom veletek az én történetem:


nagyjából 1,5 éve megismerkedtem egy pasival, ill. inkább azt mondanám hogy összesodort minket az élet. kezdetben meg sem fordult a fejemben hogy bármi közünk legyen egymáshoz; bár vonzott, és jóképűnek tartottam az első pillanattól kezdve, de semmiféle kontaktot nem akartam vele kialakítani. fél év elteltével kezdett köztünk kialakulni egyfajta barátság, vagy nem tudom minek nevezzem (az oda-vissza flörtölés és célozgatás mindig is megvolt). aztán hónapokig nem láttuk egymást, nem mondanám hogy elfelejtettem, de a száma nem volt meg és nem is voltam azon hogy keressem vele a kapcsolatot. aztán egy újabb véletlen folytán újra találkoztunk egy rövid időre, viszont ekkor már ő kezdeményezte, hogy cseréljünk számot; egyébként mindent ott folytattunk ahol abbamaradt.

jött egy újabb időszak hogy ne lássuk egymást, de itt már kihasználtam h kapcsolatba tudok vele lépni, felhívtam h mi van vele. ebből az sült ki, hogy fél évig minden hónapban keresett, karácsonykor szenteste felhívott, a névnapjakor küldtem neki sms-t (ő semmit nem reagált az én névnapomra). többször szóbakerült h találkozzunk, de vh sosem volt alkalmas egyikünknek sem.

2 ilyen alkalom után, közöltem vele, h de én szeretném, h találkozzunk, és beszéljünk > eredmény: eltűnt. 1,5 hónap után írtam neki, h mi van vele. azonnal felhívott, és visszatértünk arra h havonta keres. én viszont nem akartam beérni ennyivel, még mindig ragaszkodtam ahhoz, h találkozzunk, így egyrészt közölte h hagyjuk abba, másrészt "színt vallott", h 4 éve elköltözött a családjától, van egy lánya és eszében sincs kapcsolatot kezdeni. erre nem tudtam mit reagálni. nem sokkal később ő kérte h találkozzunk, ill. mivel én innentől el akartam zárkózni, könyörgött h maradjunk barátok.

belementem a találkozóba. bevallom, életem egyik legjobb napja volt, addig a pontig amíg szóba nem került h bár 4 éve otthagyta a családját, szeretné újrakezdeni a gyerek miatt (azért hagyta ott őket, mert még olyan dolgokon is képesek voltak szappanopera jellegű vitákat kezdeni, h a kulcs a zárban legyen, vagy felakasztva a kulcstartóra, és ez felőrölte). mindemellett kijelentette h fontos vagyok a számára és a barátságom is (vicces mód azon filózott, h ha megpróbálnánk, hova költözzük össze).

abban maradtunk h maradunk a barátságnál.


aztán jött az újabb kopp. gondoltam meghívom a szülinapi bulimra. igyekeztem előre szólni neki, h ha akar tudjon jönni. megint csak hátrált. a beszélgetésünk is azzal kezdődött, h az biztosan nem fog összejönni, de egyébként mikor lenne... majd akkor addig még beszélünk. nos, azóta ismét eltűnt...


én pedig úgy gondolom, h hát ez nemcsak párkapcsolatként nem működik így, de barátságnak pláne nem. nem fogom mégegyszer kikönyörögni, h akkor most mi van. a 3. kerék szerepét egyébként sem vállalnám, de rá kellett jönnöm, h így lehet h ez a sors várna rám. kitöröltem a számát, és igyekszek teljesen eltűnni


tudom, hogy hosszúra sikerült és bocsánat érte, de úgy gondoltam ha megosztom veled, talán te is rájössz h az idő begyógyítja a sebeket. én jelen pillanatban úgy gondolom, 1,5 évet pazaroltam el az életemből, uakkor nem hiszem h ha elölről kezdeném, nem követném el újra uazokat a "hibákat", mert hiányzik. mert nemcsak egy pasit, hanem egy barátot is elvesztettem.

2016. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megutáltam.
2016. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!