Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exből barát? Mi várható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exből barát? Mi várható?

Figyelt kérdés

Több hónap után a sors úgy hozta,hogy összetalálkoztunk a volt barátommal. (Nem egy helyen lakunk) . Több mint két hete így újra beszélünk .

Csakhogy Ő próbálta ezt lezárni, és ahonnan csak lehetet törölni. Még a tel.számon is tiltotta. Én sem kerestem és próbáltam elfelejteni,de nem ment. Még mindig erősek az érzéseim iránta. Azt mondja nem tud úgy a társam lenni ahogy én szeretném.(indokok: mert próbáltuk már és nem ment, nem tudunk sűrűn találkozni, Neki most nem olyan a helyzete ) Viszont azt is érzem rajta mikor találkoztunk, hogy bár a szája nemet mond ő maga igent. Nem lök el ha hozzá bújom,vagy ha az ölébe ülök ,és mikor megcsókoltam nem lököt el. Épp ellenkezőleg. De Ő csak egyet hajt. Így mindketten próbálunk egymáshoz barátként állni. Úgy látszik próbál új életet élni. Sokat dolgozik és eljár az ottani kollégájával kocsmázni aminek Én nem örülök, mert Ő sosem ivott. Sosem. De amióta ezzel a sráccal barátkozik egy héten egyszer biztos elmennek. Nincs azóta senkije sem,nem is próbál keresni. Mikor azt mondtam Neki ha kell segítek Neki vkit találni ha ezzel boldog lenne azt mondta úgy sem lenne boldog. Szerdán mikor beszéltünk kértem mondja meg ha azt akarja soha többé ne keressem, ne beszéljünk és eltűnök. De azt mondta Ő ilyet nem mond. Nem mondja azt,hogy ne beszéljünk és ne találkozzunk.

Úgy volt most hétvégén elmegyünk együtt akkor egy közös csocsózásra Mi is,de nem lett belőle semmi állítólag munka miatt. Emiatt én nagyon szomorú vagyok,(mert már többször volt ilyen anno is,hogy erre hivatkozva le mondta mikor előtte azt mondta jó lesz Neki az adott időpont ) mert velem nem megy el de azzal a sráccal igen. Így nem igazán beszélek vele,amit Ő is észrevett és már Ő sem nagyon ír. Ismer, tudja miért lettem távolságtartó.

Én nem igazán tudok rá csak barátként nézni és nem tudom megállni, hogy ne érjek hozzá. Nem tudom mi lenne a helyes,vele lenni mint a barátja és így valamennyire az élete része lenni,vagy teljesen hagyni úgy, hogy utána semmit nem tudok róla.

Mir várható ha csak barátok leszünk?



2016. aug. 28. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd rá magad, annak úgysem lesz jó vége.

Azt pedig neked kell eldönteni hogy a közelében akarsz-e maradni. Ha igen, tartsd tiszteletben amit mondott, és ne mássz rá (semmilyen értelemben).

De ez nehéz döntés. Ha a közelében maradsz, de te többet akarsz mint ő, az folyton, folyamatosan kínozni fogja a lelkedet.

Ha nem maradsz a közelében, sokkal rosszabb lesz, de talán rövidebb ideig.

tehát, kis fájdalom sokáig, vagy nagy fájdalom rövidebb ideig.

Én a második lehetőséget választanám.

2016. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felmelegítve csak a töltött káposzta jó. nem hiszek az exek újra becserkészésében.
2016. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!