Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni hogy elhagyott a férfi akivel jó volt minden?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy év eltlet és én még mindig nem tudok tullépni. Nincs kedvem semmihez, nincs kedvem lefoglalni magam,hogy attól majd elfelejtek mindent,blabla...


Az illető becsapott,hazudott, egy másik nő miatt hagyott el ami miatt sokat sirtam, ő pedig be se merte vallani h másik nő lépett a képbe,mert sztem ugy van vele,hogyha az a nő dobja majd én jo leszek neki ismét,ugyis szeretem.


Annyira fáj,hiányzik vmi z életemből nem akarok tetszene senkinek szoval nem adok magamra h szép legyek..Mert nem látom értelmét.. Kb. ugy az egész életnek.. Ő meg vigan elvan, egy másik nővel.



2016. dec. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
vajon miben volt más,jobb a másik nő? miben adott többet? te mit nem adtál meg neki? kb ezekből kéne kiindulni.
2016. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sablon szöveget mondok: túl kell lépned rajta!Valamit keresned kell az életben ami segít ebben.

Barátnőzz, olvass, beszélgess, és ha eddig nem tetted is, de kezdj el magaddal törődni. Igenis menj fodrászhoz, kozmetikushoz, szoliba, vegyél pár db új rucit, öltözz fel, sminkeld ki magad és menj el egy barátnőddel valahová. Vagy sportolj, tanulj valamit.


Annyi lehetőség van arra,hogy lefoglald a gondolatodat és biztos akad még lehetőséged megismerni olyan pasit aki nem fog elhagyni.

2016. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

DE hogy kezdjek neki? Régen szerettem vásárolni csajos dolgokat csinálni, sütni, miatta foglalkoztam magammal, pl. szőrtelenítettem a lábam ,ilyesmi. Most nincs célom, nem tudom mi értelme az egésznek.


Nem tudom miért volt jó vele, egyszerűen jó érzés volt vele lenni,én szerettem és elfogadtam,pedig nem volt jóképű vagy jószívű, de én akkor is megláttam benne azt a pici jót,pedig sokan mondták h ne foglalkozzak vele..


Néha olyan mintha sikerülne tullépnem rajta,és örülök h ugymond elhagyott,és azt mondom magamnak csak jót tett nekem vele,hiszen nem is szeretett igazán ha képes volt ilyen fájdalmat okozni.

2016. dec. 7. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy most nincs kedved semmihez, de valahoghy erőt kell venni magadon.

Próbálj meg valamit, pl. fodrászt, pár új ruhát, szőrteleníts.-..ahogy régebben is. Nem mindig másért kell ezeket tennünk, én pl. szeretem ha szép barna a bőröm, vagy jól érzem magam egy újonnan vásárolt csinos ruhában.

Jó lenne ha lenne egy olyan barátnőd aki ebben a segítségedre lenne és magával "húzna" egy kicsit.


nincs vége a világnak, de muszáj kimozdulnod, elmozdulnod ebből a helyzetből.


Ha adsz magadra észre fognak venni a pasik is, ismerkedj, járj mosolyogva. Még ha nehezedre is esik. Egy idő után hidd el, hozz a sors valamit eléd.

2016. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta rendbejöttél?
2020. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!