Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom az exem visszahód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom az exem visszahódítani nagyon haragszik rám látni sem akar de latom rajta hogy szeret és nincs tisztába az érzéseivel?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha gondolod leírom privátba, mit tudsz tenni ilyenkor. De azt most meg mondom, hogyha próbálsz kísérletezni, hogy vissza hódítsd, akkor most fejezd be, mert azok álltalában csak rontanak a helyzeten! Írj és segítek 😊
2016. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád, hogy mit követtél el ellene??!
2016. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy miért haragszik rád.
2016. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rendben várom hat pont az hogy nagyon semmit neki volt egy ilyen megcsalásos beszélgetése amivel lebukott és eböl eredően kidobtam és utána nagyon oszevesztunk és ócsároltuk egymást de mar könyörögtem neki stb és semmi de mondtak az nem vezet semmire
2016. dec. 7. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
"de latom rajta hogy szeret és nincs tisztába az érzéseivel" és mi van ha nagyon is tisztában van az érzéseivel, csak te akarod azt hinni hogy még mindig rád ácsingózik? Ne csapd be magad, mindenkinek jobb lesz.
2016. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de rájöttem hogy szeretem és nem birok nélküle meg leni csak akkor így láttam jónak a dolgokat és felkaptam a vizet
2016. dec. 7. 20:29
 7/14 A kérdező kommentje:
nem mert valamelyik nap levittem a cuccait és a tesója jött ki érte es utána mar beszeltünk istagramon hogy megy unokatestvéréhez nemsoká megy a buszhoz oszefuthatunk és vigyorgót rám stb meg akkor mar apszolut nem írna sehol egy szót se
2016. dec. 7. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha van elég kitartásod, visszakönyörögheted magadhoz.

Eredménye könnyen ez lesz:

- újra játsza a megcsalálos játékát,

- visszamegy azért, hogy ő dobhasson.

.

Szakítottunk, de kezdjük újra:

közösen megdöglesztett kutyánkat élesszük újra!

2016. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és akkor mit tegyek? mert nem akarom elveszíteni
2016. dec. 7. 20:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Megcsalt. Es te konyorogsz neki....nah ezt nem kene..terj mar eszhez xd
2016. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!