Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Nem érzem azt mint régen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem érzem azt mint régen. Nem tudom hogy legyen tovább. " Mit gondoltok erről a (lényegében) szakításról?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk majdnem együtt. Együtt élünk kb 1 éve.

Az utóbbi hetekben a barátnőm elhidegült tőlem. Sokáig nem tudtam belőle kiszedni hogy miért, de tegnap megtört.

Azt mondja hogy nem akarta az ünnepek előtt, de nem érzi már azt mint régen. nem tudja hogy legyen tovább.

Rákérdeztem hogy van e valaki a képben, de határozottan nemet mondott, nyakamba borult, és sírt, hogy nincs senki olyan, csak nem érzi már úgy mint anno.

Lelkiztem neki egy kicsit, hogy tudom, én sem becsültem meg sokszor (ami tényleg így van, és a saját hibámnak tekintem az egészet), de megpróbálok mindent megtenni amíg lehet (ha lehet) hogy változzon ez a dolog.

Elhiszem azt is hogy nincs más valaki a képben. (lehet itt követek el hibát, de ha van is, nem szeretném feladni ezt a kapcsolatot úgy hogy semmit sem tettem, csak félre álltam. Ha elbukok, bukjak úgy, hogy igenis tettem érte, megpróbáltam!)

Sok mindenre "nem tudom" a válasza.

Az éjjel ettől függetlenül összebújva aludtunk (szex nem volt) de lehet hogy csak megszokás volt a részéről.

Én szeretném visszakapni a szeretetét, de tiszteletben tartom ha ő már nem tud engem úgy szeretni, és elengedem.

pár hónapja költöztünk ide kettőnk jövőjéért, (előtte egy másik városban laktunk közösen) találtam jó munkát, csak időközben úgy érzem hogy nem éreztettem vele hogy szeretem.


Elb/*sztam. Magyarul, kár szépíteni, noha sosem csaltam meg.

25/F



2016. dec. 21. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy más lenne a képben, egyszerűen csak nem tud már vonzódni hozzád, mert nem értékelted őt.

A jó hír, hogy úgy tűnik, még fontos vagy a számára, szóval megpróbálhatod a dolgot megmenteni :)

Szerintem kezdhetnéd azzal, hogy leültök és megkérdezed, hogy mit tehetnél, amitől érezné, hogy szereted és mi az, amin szerinte változtatni kéne, hogy megmentsétek a kapcsolatot.

Illetve ajánlom közös elolvasásra Gary Chapman Szeretetnyelvek című könyvét, nekem az nagyon sokat segített.

22/L

2016. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen amit írtál, az megvolt de sajnos erre is "nem tudom" volt a válasza.

a könyv nem tűnik rossz ötletnek :)

2016. dec. 21. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezted, hogy ő szeretne-e küzdeni a kapcsolatotokért még? Mert ha egyoldalú a dolog, akkor sajnos nem tudsz mit csinálni.

Ha nem tudja, akkor hagyd, hogy gondolkodjon :)

Írj neki karácsonyra színes cetlikre, hogy milyen jótulajdonságokat szeretsz benne, miért fontos a számodra és add oda neki egy szép dobozban/üvegben, ha romantikus típis, biztos örülne neki :)

22/L

2016. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2016. dec. 21. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Te egy kicsit papucs típus vagy úgy látom, lehet ezt unta meg.

Próbálkozni lehet, más nem azért, hogy elmondhasd megtetted, de ő ezt már eldöntötte.

2016. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

pont hogy nem!

bárcsak jobban az lettem volna!

Nagyon sokáig az volt a baj, hogy nem mutattam ki felé az érzelmeim. Ezt én sem tudom hogy miért volt így.

Én akkor sem engedem el Őt úgy, hogy meg sem próbáltam helyrehozni.

ha van valakije ha nincs, ha eldöntötte, ha nem.

Most ott tartok h 10 percenként jönnek a könnyeim, még szerencse h csak én vagyok az irodában.

Ő mit sem tud, és nem is tudott soha arról hogy borzasztóan lelkiismeretes vagyok, és iszonyúan tud fájni ha elveszítek valakit.

2016. dec. 21. 09:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele mindenképpen arról mit érzel, és miként.

Adj neki időt átgondolni.

Ha rábólint, akkor próbálj meg jobban ráfigyelni.

De ne vegyél 180 fokos fordulatot, mert az nem te vagy,és előbb utóbb úgyis kibukik a dolog. Csak ami belefér, és amit mindig is tudsz tartani, így sem őt nem vered át, sem magadat....

2016. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ez a hajó elment.

Csak azt tudnám, miért nem említette akkor, mikor valami kezdett benne kihűlni felém, amikor még tehettünk volna valamit.

2016. dec. 28. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!