Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha dobnám a csajom most így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dobnám a csajom most így karácsonykor akkor gerinctelen leszek?

Figyelt kérdés

- nincs közös nevező

- rossz a szex

- mint nő egyáltalán nem kelti fel az érdeklődésem (tehát ráuntam)

és még 1000 és 1 kisebb dolog van..


csak az a baj hogy sajnálom szerencsétlent, és most elég nehéz időszak jön neki a munkában ez miatt nem biztos hogy most kéne megtennem..


26F,25L


2016. dec. 24. 02:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Akkor vagy gerinctelen, ha hamis reményeket keltesz benne azzal, hogy nem szakítasz.
2016. dec. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Én erre azt mondom neked, hogy szépen ugyan így feltálalod neki, hogy te mit gondolsz és megkérdezed, hogy szerinte menne-e ez tovább így, érted. Max megvárod az újévet vele. Ne szívasd.
2016. dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha ezt egy az egyben odatolom neki, az azért erős lenne, nem?
2016. dec. 24. 02:17
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mondd meg neki még most. Felesleges húzni az időt. Az új évet már kezdjétek külön. Mióta vagytok együtt amúgy? Milyen gyakran szexeltetek?
2016. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
1 éve és 2 hetente nagynehezen szétteszi
2016. dec. 24. 02:23
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát az nem túl jó, lehet már ő sem kíván annyira. Bár azon is múlik, hogy mennyit találkoztok egy héten, vagy esetleg együtt is éltek már?
2016. dec. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Én legutóbb úgy jártam, hogy a csaj egyszer a fejemhez vágta, hogy neki már nem vagyok fontos meg nincs ideje rám stb. már egy hónapja. Kérdeztem tőle, hogy ezt képes volt egy hónapig tartogatni? Azt válaszolta, hogy nem tudta hogyan elmondani. Egy hónap azért a kva sok idő a semmire érted. Persze cseten tudta ezt is velem tudatni. Én nem vagyok erőszakos, de ha találkozok vele véletlen (nem valószínű mert elköltözött a világ másik felébe), akkor jár neki az atyai.


Ezért írtam, hogy ne szívasd. Bánj vele úgy, ahogy neked is jól esne fordított esetben. Ha szépen meg tudod vele értetni, akkor még hálás is lehet neked.

2016. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nálam lakik. Illetve lakott mostmár
2016. dec. 24. 02:30
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk, ha nincs hová mennie, azért ne dobd ki a lakásból azonnal.
2016. dec. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
7# De, erőszakos vagy. Vagy csak szimplán idióta, amiért ezt elégtételnek érzed.
2016. dec. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!