Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy szakítok a barátommal ezek miatt?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja járunk,de már 3 éve vagyunk barátok. Rengeteg időt töltöttünk együtt mindig is.Ő akarta nagyon ezt a kapcsolatot,volt közben 2 barátnője akikkel miattam szakított mondván,hogy engem szeret.Végül bennem is elindult valami így összejöttünk.Viszont azóta kb alig keres,alig ír,alig hív.Szóvá is tettem neki,akkor egy kicsit javult a dolog és elmondta,hogy neki nem volt még hosszú kapcsolata így nem tudja,hogy kell viselkedni.Elmondtam,hogy szeretném,ha többet keresne és akarna velem találkozni úgy mint amikor barátok voltunk. Most ünnepekre hazamentem egy hétig nem fogunk találkozni,erre kitalálta,hogy addig más lánnyal szervez olyan programokat amiket amúgy velem szokott csinálni. Amúgy voltak amúgyis lány barátai de velük nem ápolt soha ilyen kapcsolatot.

A lényeg,hogy annyira rosszul esnek ezek a dolgok,hogy úgy érzem nem vagyok képes tolerálni,folyton rosszul érzem magam miatta,agyalok rajta úgy gondolom ez nem fog megváltozni..szerintetek érthető ,hogy szakítani akarok?


2016. dec. 26. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még is mit vársz? Rábeszélt kapcsolatra, megkapott, mit vársz még? Nem volt, nem is kell neki kapcsolat, elég mindig egy újabb punci.
2016. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvastam el a kifejtést, de a szakítás mindig az ember saját, diszkréciós döntése. Senkinek nem kell megindokolnod, és mindig "jogos" -- a szó technikai értelmében. A másik nagy valószínűséggel majdnem minden esetben igazságtalannak fogja érezni amúgy is.
2016. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem a tini kategóriába írtad, ennyire nem lehetsz naív és nem életrevaló! Ezt most nem bántásként mondom, de azért ez elég átlátszó.
2016. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerem őt évek óta,ő tényleg ilyen. Nem csal meg egyértlmű,legalábbis én nem gyanakszom erre. Én csak azért akarok kilépni mert mást várok egy kapcsoalttól
2016. dec. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!