Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még remény? Van még közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Van még közös jövőnk?

Figyelt kérdés

Volt pàrommal 6 hónapja külön vagyunk. Van egy közös fiúnk. Ő jelenleg Németországban él az uj baratnőjével(akivel megakart csalni tavaly decemberben de lebukott) akivel szeptember ota vannak együtt.

mi 3 evig voltunk egyutt sajnos a fiunk születése utàn kezdett megromlani a viszonyunk. Sokat veszekedtünk s kétszer meg is pofoztam mert elhordott veszekedés közben egy pénzéhes k-nak. Anyumékkal se jött ki valamj jol. S a decemberi majdnem megcsalàs után szinte minden hónapban talált egy olyan nőt akivel csak facebookon beszelgetett nem éppen baráti módon.

miota kulon vagyunk a fiamat egyedül nevelem. Dolgozok. Mivel nem tudtunk egyezségre jutni igy a gyerekelhelyezés birosagon volt aminek a tárgyalàsa meg is volt november 28-an.

nekem rettentően nehez nelkule. Szinte minden nap nézegetem facen s amikor beszélünk mindig felkavar. Egyszer bunko veldm egyszer meg normàlis. Nem tudok rajta kiigazodni.

Ez ilyen nehez mindenkinek...



2016. dec. 26. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Tedd rendbe magad és az életed, találd meg a boldogságot, csak így van esélyed. Amikor beszéltek, éreztesd vele, hogy van újra életed. Kapcsolódj ki, ne told túl, de mutasd meg ezt a közösségi médiában. Hdd tudjon róla anélkül is, hogy az orra alá tolod. De ne legyen sok! Valamiért szeretett és családot akart veled, de sok dolog változott, ha ismét boldog leszel, akkor hiányozni kezdhet neki, hogy ennek részese legyen. Az újdonság el fog múlni. Amig külön vagytok, azért azt is gondold végig, hogy Neked tényleg ő kell-e, ha érdeklődik, csak úgy tudod fenntartani ezt az érdeklődést, ha nem dobod azonnal oda magad és az összes infot magatokról. Elvagytok. Nélküle is van életed. Ez zavarni is fogja elsőre.

Szerintem rá fogsz jönni, hogy milyen ember hagyott ott, pincsiként fog könyörögni, de addigra túl leszel rajta.

2016. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiatok miatt próbáljatok normális viszonyban maradni,mert még többet sérül,ha az apja ellen hangolod.Ráadásul visszataszító dolog,na.

Nincs barátnőd,akinek Skype-on elmondhatnád a problémádat?Mert erre a pasasra nem lehet alapozni,baromi éretlen.

Próbálj ki valami hobbit,a lényeg,hogy ne az ipse miatt keseregj.

2016. dec. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!