Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már valaki ilyen viszonyb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen viszonyban az exével? 25/L

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk kb 2 hónapja, ezután úgy másfél hónapig nem beszéltünk egyáltalán, aztán úgy alakult, hogy újra jóban lettünk..Ő felvetette, hogy megpróbálhatnánk újra, de én bizonytalan voltam, így hagytuk a dolgot.. aztán úgy közeledtünk egymáshoz, mint a barátok. Voltunk egymásnál sokszor azóta, de végig csak beszélgettünk, hülyültünk, mint a barátok. Viszont néha megölel, megsimogat, és ugyanúgy beszél velem, mint amikor még együtt voltunk. Én az az igazság, hogy még mindig szeretem, megpróbálnám újra, viszont ő nem vetette fel azóta, hogy kezdjük újra. Nem tudom, hogy most tényleg csak barátként tekint-e rám, vagy csak fél újra kezdeményezni..A szemében néha úgy látom, még mindig szeret. Vagyis azt, hogy szeret, tudom. Csak hogy tudna-e újra barátnőjeként tekinteni rám, azt nem. :) Nem merem felhozni neki, nem szeretném elveszíteni a barátságát is..

Volt még valaki ilyen helyzetben?


2017. jan. 16. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű fél újra megemlíteni megint, párkapcsolatokban, meg társkereséskor mindig elvesz egy keveset az emberből az ilyesmi.

Biztosan szeret, különben nem lenne melletted.

2017. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtál neki nemet, szerinted még hányszor kellene megkérdeznie?
2017. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem vàrja hogy te mond ki hogy próbàljàtok meg mégegyszer!Ő màr mondta akkor sztem többet akar baràtsàgnàk sztem ennél egyértelműen nem lehet a tudtodra adni hogy mit akar !Nyilván tudna ugy tekinteni rád màrmint baràtnőlyeként akkor nem hoznà fel a dolgot meg nem simogatna meg ilyenek ezek egyértelmű jelek!
2017. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2017. jan. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!