Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyötör a múlt, hogyan tehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyötör a múlt, hogyan tehetem túl magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nyáron volt egy rövid kapcsolatom ami elég csúnya véget ért. Akkor nagyon ki voltam akadva de aztannlassan beletorodtem, próbáltam más lány felé közeledni sikertelenül. Kb egy hete minden éjjel az exxemmel álmodom és mindég a szép emlékek járnak a fejemben. Hogyan léphetnek ezen egyszer és mindenkorra túl?
2017. jan. 16. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Idő
2017. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Aki a múltban él, az depressziós, aki szorong, az a jövőben él, aki pedig békében él, azé a jelen."

Ez az idézet Lao-ce-től származik és nagyon találó.


Nekem ez segített hogy ne a múltban éljek (amikor éltek szeretteim például, vagy boldog voltam). Tovább kell menni és mindig megtalálni a jelen örömeit.

Nagy tanulságom az is hogy amit régen rossznak éltem meg utólag nem tűnik olyan rossznak.

Az meg egyenesen egyértelművé vált hogy minden szakítást egy új szerelem tökéletesen felül ír - HA akarjuk.

Ezért ez az idézet segíthet tudatosan élni, tudatosan elengedni ami elmúlt vagy fáj. :)

2017. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!