Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott, többek között a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, többek között a szex miatt jogossan tette?

Figyelt kérdés

Voltak alapból is ellentétek köztünk, igazából nekem magával a korával gond és a viselkedésével tehát neki az jelentette az életet, ha elmegy bulizni iszik,drogozik stb 19 éves lányról beszélünk szóval mindegy.


A szexel kapcsolatban az volt a probléma, hogy lett egy betegségem amihez kellett volna 1-2 hónap amíg helyre jön a lényeg az, hogy nem állt rendesen a cerka :/ vagyis állt, de a szex nem ment. A betegséget egy nagyon egyszerű dolog okozta vérkeringési problémák, amiket a cigaretta okozott.


Tehát, ha letettem volna azonnal helyre állt volna a dolog...de neki ehhez nem volt türelme (amivel nem is lett volna baj), mert nyilván fontos a szex egy kapcsolatban.

Viszont nagyon megbántott ezzel kapcsolatban azt mondta, hogy impotens vagyok meg ilyesmi.

Ezért nagyon össze vesztem vele, mert tény hogy voltak merevedési problémáim de azért impotens még nem lettem.


Igazából teljesen mindegy, mert mindenképp vége lett volna de úgy megbántott ezzel a dolgokkal hogy komolyan 1 hónapja nem tudom feldolgozni.

Miért nem volt neki annyi elég, hogy azt mondja "nekem ez így nem jó" miért esett ez jól neki, hogy pofátlanúl megalázott??

Nem ártottam neki semmit, hogy ezt kelljen mondania.


Na mindegy szerintetek jogossan tette ezeket a dolgokat?

Érthető, hogy nem volt türeleme megvárni ezt az 1-2 hónapot?

Én vagyok a hibás?


25f


2017. jan. 16. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
ne akard megérteni a nőket. azóta rendbe jött a problémád? ha igen engedd el és keress másik csajt. ezzel bebizonyítod magadnak is, hogy van tököd. ha még mindig fennáll a probléma, akkor először azon dolgozz, hogy legyen mivel csajozni, mert addig hiába. fogadd el, hogy nem örökre kellesz minden csajnak. ez lehet nem a te hibád. amúgy meg, ha drogozik, akkor szerinted mennyire normális az a csaj? hát ne várj tőle sokat sztem
2017. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem hibáztatlak. Ez nem kapcsolat volt, csak dugópajtik voltatok. Sajnálom, fiú :(
2017. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
25 éves felnőtt emberként ne egy 19 éves csitri adja már az útmutatást ahhoz, hogy hogyan és érezd magad. Ez ilyenformán téged is minősít, meg őt is.
2017. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Én tök természetesnek veszem azt, hogy a mai csajok kevésbé finomkodnak. Ha komoly szándékot nem jeleztél a csajnak gyűrűvel, akkor elvárásaid sem lehetnek vele szemben.
2017. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
97%

"jogossan tette?"

Szakításban nincs ilyen hogy jogos vagy nem jogos. Mindenkinek joga van megválasztani kivel van együtt.

2017. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle, az hogy megalázott, talán arra jó volt, hogy többet a büdös életbe nem fogod keresni.



29/N

2017. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak egy atlag ostoba partipic**sa volt, komoly agyi funkciot, ervelo, osszeszedett fogalmazast, donteseket nem is ertem, minek varnal tole.
2017. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

A csaj egy türelmetlen, érzéketlen rib. volt, szerintem egyáltalán ne sajnáld. Nőként mondom hogy van olyan csaj aki csak egy "patront" ér, nem többet.

De amúgy te mit vártál egy ilyentől? Én ennek a férfi változatát mindig is kerültem...

2017. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem azért haragod és a csalódottságod kicsit kisarkította ezt a történetet a te javadra. Ha neked gondod volt a korával és a viselkedésével, miért voltál vele együtt? Ahogyan már rájöttél, egyszerűen nem illettetek össze, és a lány csak keresett egy indokot, amivel ki tud lépni a kapcsolatból. Ha kékre festetted volna a szakálladat, akkor amiatt dobott volna.
2017. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a te oldalad is, de nekem sem kéne olyan fiú, akinek a cigaretta miatt vannak szexuális gondjai és csak ígérgeti, hogy majd leteszi (legalábbis az írásodból nekem az jött le, hogy csak ígérgetted, de nem hagytad abba a dohányzást).
2017. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!