Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha sikerült visszaszereznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikerült visszaszereznem az exem, mit tegyek, hogy ne veszítsem el újra? Hogy most jobb legyen, mint először? 21/L

Figyelt kérdés
Fél év után újra összejöttünk, most minden jó, és boldogság van, nagyon hiányoztunk egymásnak.. Csak félek, hogy valamit megint elrontok, és megint elveszítem őt..
2017. jan. 17. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Indoktalanul ne féltékenykedj, ne számoltasd el az idejével, ne csald meg, ne flörtölj másokkal ha ő se tesz ilyet. Szerintem ezek a legalapvetőbb dolgok, hogy egyáltalán lehessen arról beszélni, hogy valaki egy párkapcsolatra alkalmas.

Azon kívül ha szülinapja van süss neki, ha nem tudsz akkor valami irtó egyszerűt tanulj meg, hatalmas piros pont a pasik szemében, 100% hogy az ő szemében is. Ezzel is látja fontos vagy neki, ilyen apró gesztusok...


Nem is értem a kérdést, de én tuti nem bírnám az ilyen szarakodós szerelmet. Akit szeretek tiszteljen becsüljön törődjön velem, ez kölcsönös dolog, és persze legyen őszinte, támogassuk egymást.

Már a kérdés se tetszik nekem őszinte leszek, nem lennék a srác helyében

2017. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt korábban a baj? Nem kell görcsösen kapaszkodnod belé, de ha ezt a problémát igyekszel elkerülni, akkor akár működőképes is lehet a dolog. De ha a korábbi szakítás oka valami olyasmi volt, amin egyszerűen képtelen lenne bármelyikőtök változtatni (kevés szex, érzelmi hidegség, akármi), akkor csak újabb szívfájdalomra kárhoztatod magad.
2017. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ha tudatosan figyelned kell magadra, hogy és folyamatosan félsz nehogy elcsessz valamit az már régen rossz szerintem.

Igazából tudni kellene először miért nem működött, ritka amikor az újrakezdések jól sülnek el.

2017. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet, de hidd el, elöbb-utobb elo fognak jönni a multbéli problémák.

Nagyon kevés az a kapcsolat, ahol valoban uj lappal tud kezdeni az egykori pár, mindent hátrahagyva, és nem belekerülni ugyanabba a körforgásba, ami egyszer a szakításhoz vezetett... mondjuk x év külön töltött idö után simán, mert addigra más emberré váltak a tapasztalatok utján.

2017. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!