Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudok ajánlani Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok ajánlani Budapesten erre alkalmas helyet? ❓❔ Bővebben lent ⬇⬇ ⬇⬇

Figyelt kérdés

Amit most kérdezni akarok MINDENKITŐL az egyik legfontosabb dolog az egész történetbe.

Szóval 21 éves srác vagyok a kapcsolatom zátonyra futott szakított velem a b.nőm és sok szenvedés és küzdésre hajlandó találkozni velem egy rövid kis időre ezt a PILLANATOT nagyon meg kell ragadnom.hiszen ez az egyetlen esélyem van hogy újra össze jöjjünk.

A B.nőm Budapesten 10. kerületben lakik én messzi kis faluból megyek fel hozzá.

az lenne a kérdésem hogy MEGFELELŐ HELYSZÍNT tudna nekem ajánlani valaki ?

hiszen nem vagyok jártas az ottani helyszínekben.

Olyan hely kellene ahol

-meghitt

-csendes

-nyugodt

-kissé el zárkózott hely lenne erre alkalmas.

Hiszen őszintén az érzéseinkről beszélnénk azt pedig nagyon kis komfort érzetben tudjuk ezt meg tenni.

Lehet sírás is lesz és ehhez közel álló dolgok is történhetnek nem akarom és persze ő sem hogy más hallja vagy látja ezt az egész dolgot.

nagyon nehéz ez.

Pont téli időszakban hiszen a kinti lehetőségek teljesen KI VANNAK ZÁRVA.

Egy beülős hely kellene NAGYON FONTOS ez hiszen nagyon sok múlik a helyszínen mennyire enged minket ki bontakozni.

Aki Tud erre a dologra megfelelő helyszínt kérem...ne tartsa magába MINDEN TIPPET minden helyszíni lehetőséget el fogadok

És már most előre köszönöm a segítségeteket !

Nagyon Hálás Vagyok minden tippért.

Köszönöm Szépen az értelmes,Korrekt Válaszokat !


2017. jan. 18. 01:59
 1/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Keressetek egy bárt,napközben nem lesznek sokan.

Az van bőven.


Ne éld bele magad...

Most ezt eltervezted,ami szép,de lehet csaj vissza akar adni valamit. Ha nem,az jó...de akkor se így állj hozzá.

2017. jan. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

akár egy apartman egy napra v búvóhely.


rákeresel a neten és tuti h találsz. Pénzkérdés.


Legjobbakat!

2017. jan. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet !

Tudod opened paradise Alexitímiás voltam.

nem tudtam hogy ilyen betegségbe küzdök nem tudtam ki fejezni a szeretetem a hálámat és ez miatt ment szét a kapcsolatom most hogy tudom mi volt ennek az oka és tudtam kezelni ezt az egész mindent el szeretném mondani neki és éreztetni vele hogy mennyire nehéz volt ez számomra és hogy valójában maga a betegség matt volt minden káosz és ahogy már nincs ez a betegségem hála istennek szeretném éreztetni hogy van remény hiszen én nekem ő az igazi Igaz szívvel szeretem őt És úgy tudom hogy az igaz szerelemért érdemes küzdeni harcolni :)

2017. jan. 18. 02:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Interneten keress egy bárt vagy pub-ot a 10. Kerületben.es sok sikert!
2017. jan. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a Cat Caféban mikor voltam, a Bazilika mellett van, akkor sok üres asztal volt, félre lehetett vonulni, van több terem, meg emelet is, és csend van, nyugalom, békés hely. Alapvetően a macskákról szól, de én úgy is jól elvoltam hogy nem vagyok macskarajongó. Egy barátnőmmel voltam, szóval baráti alapú volt, mindketten kértünk egy kapucsínót és órákig eldumáltunk felette, a többi vendég nem sok vizet zavar. :) Szóval ezt akár tudnám ajánlani.
2017. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kopaszin a Ponyvaregény jó hely.
2017. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugati pályaudvar felé a zöld teknős teaházban lehet kis termeket bérelni, ott lehet teázni, félrevonulni, senki nem fog zavarni, a pincér is csak akkor megy be ha hívod
2017. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a Zöld teknős barlangját javaslom, az Okotogn és a Nyugati között van a Jókai utcában.

Nap közben nem is kell bérelned különtermet (nem 1-2 eFt :)- nincs tömeg, kanapék is vannak, szerintem pont jó találkozásnak.


Itt a link:

[link]

2017. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sirius teaház. Nem tudom hol van de egy haverom ott dolgozik és azt mondja hogy randi helynek tökéletes. Több szobábol áll a hely, el is lehet bujni stb :-D
2017. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!