Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hülyeséget csinálok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csinálok, ha szakítok? Mit csináljak, mi a véleményetek az egészről így a leírtak alapján? 28F

Figyelt kérdés

Sok éven keresztül nagyon jó pár voltunk, jól megvoltunk. Ha mégis valami gond volt, mindig egy picivel jobb kapcsolatot dolgoztunk belőle végül. De egy ideje valamiért mégsem érzem jól magam a kapcsolatban. Ő (28L) nagyon szeretné, és odaáll, de nekem gondjaim vannak (még?) az elköteleződéssel.

Időszakonként lazára vettem, vagy nem tudtam úgy beleélni magam az egészbe, vagy elbizonytalanodtam, és akkor lett valami hullámvölgy, de összeszedtem magam, és nagyon akartam az egészet vele, és akkor jó lett és jó volt az egész egy ideig, de egy idő után kezdődött az egész elölről.


A kapcsolattal igazából semmi bajom nincs, lényegében a fiatalkorunkat együtt éltük, és azt érzem, soha nem találnék még egy lányt, aki ennyire mellettem állna párkapcsolatban, meg mindenben, de érzelmi szinten instabil vagyok.


Mit csináljak, mit csinálok rosszul? Mi a véleményetek az egészről így a leírtak alapján?



2017. jan. 18. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy, szerintem szamodra nem o az igazi, ezt az evek soran is tudtad, viszont gyava voltal valtoztatni a sajat igenyeid miatt, ehelyett az o eveit vesztegetted. Tovabb ne vesztegesd. Hagyd, hadd talaljon valakit, aki tenyleg ot szereti, felesegul akarja venni, gyereket akar tole meg tarsai, nem pedig azzal szorakozik evek multan is, hogy "o mellettem all, ez nekem tok jo, en meg erzelmileg instabil vagyok neki, de hat az kit erdekel...".
2017. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek után még mindig gondjaid vannak az elköteleződéssel, akkor ahogy az első is mondja, inkább szakíts a lánnyal.

Neked ez sose fog menni.


Az ilyen történet végződik úgy, hogy illendőségből elveszed, és csinálsz neki egy gyereket, ha már a legszebb éveit rád áldozta. Aztán te instabil leszel, magyarán összejössz "véletlenül" egy fiatal, gyerektelen csajjal, akivel izgalmas a titkos légyott kötöttség nélkül, végül pi.navakságot kapsz, és felrúgsz mindent.

Szerencsétlen csaj meg ott marad elvált, megcsalt, egyedülálló anyaként, és hálás lehet neked, ha két havonta egyszer a gyerekre rányitod az ajtót.


Nem kell ez a cirkusz senkinek sem, hidd el.

Addig búcsúzzatok el egymástól, amíg könnyebb megtenni, mert nem köt össze egy közös gyerek.

2017. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a lányt. Remélem, nemsokára rá jön, hogy veled nem lehet közös jövőt tervezni és keres olyan párt, aki komolyan gondolkozik az elköteleződésről.
2017. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod jól ,hogy nem fog működni hosszú távon,csak gyáva vagy szakitani.

Ennyi az egész.....

2017. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod,a kapcsolattal igazából semmi bajod. Akkor viszont szerintem magadat vizsgáld meg miért érezhetsz így,mi hiányzik vagy mi a sok.

Lehet,hogy csak felőrölnek a mindennapok,és lelkileg fásult és fáradt vagy.

Egy kapcsolat is munkából áll,dolgozni kell ez is vesz el energiát. Sokszor a minden napok hajtása mellett már nincs az embernek erre is ereje,vagy úgy érzi ez is csak teher.

Azt javaslom a pároddal viszont őszintén vitasd meg ezt,mond el neki az érzéseidet,hátha ez is segít...ha ennyi ideje együtt vagytok és elvileg szeretitek egymást és tudtok megfelelően kommunikálni ebből hiúsági,megbántottál verseny nem lesz....

Én 5 éve vagyok együtt a párommal,nekem is szoktak ilyen időszakai lenni,de én ilyenkor konkrétan megnyílok neki hogy a minden napos ügyes bajos dolgok mellett néha még fárasztó a kapcsolatunkon is dolgozni az ottani terheket is megosztani...de ő mindig megnyugtat,hogy tudja,tartsak ki ő is kitart lesz ez jobb is. Ilyenkor mindig jobban érzem magam,mert tudom ezek nem "valós" probléma csak a stressz,fásultság kihozza belőlem és rajta vetül ki. Nagyon megértő és ez segít. Nem csinál belőle megbántottál hisztit és ez sokat jelent.

2017. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiatalon jöttetek össze, te még nem szeretnél házasságot,gyereket, de a barátnőd már igen(jogosan 28 évesen,csomó év kapcsolat után).

Nem kell senkit ámítani szerintem és húzni egymás idejét.Igen, biztos nehéz szakítás lenne, de neki joga van olyat találni,aki komolyabbra kapcsolatra vágyik.Neked is jogod van kitartani az álláspontod mellett és nem elköteleződni még.

De ne húzzátok egymás idejét.

Ha most szakítotok, a barátnőd simán találhat olyan pasit,aki komolyan tervez vele,és lehet 30 éves korára már feleség lehet,várhatja a gyerkeküket..

Te meg lehet csak 40 éves korodra érsz be,akkor érik meg majd a szándékod a házasságra és a gyerekre..Nincs ezzel baj,de ne húzzátok egymás idejét.

Ha most belemész kényszerből a házasságba és a gyerekbe,akkor tényleg az lesz a vége,amit kommentben írt valaki..Válás és mozaikcsalád.

Kíméljétek meg ettől egymást szerintem.

Ha ő lenne neked az igazi,akkor nem tökölnél,már régen elvetted volna. Hagyd ezt szerintem..

2017. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd az sokkal rosszabb lenne ha csinàlnál neki két gyereket és akkor jönne ez a gondolat hogy hoppà te még élni akarsz nem akarsz elköteleződni.

Szakíts ha úgy érzed az a jó neked , ne legyél beszari hogy nem találsz mást. Csak a megszokás miatt vagy vele lefogadom.

2017. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos, azóta már sok dolog történt. Lassan 3 hónapja, hogy szakítottunk végül. Egyre inkább úgy érzem, hogy nem volt jó ötlet, sőt, tulajdonképpen őrültség volt. Utólag rengeteg mindent másképp látok, másképp állok / állnék hozzá. Viszont azok nélkül, amit együtt átéltünk eközben nem tudnám így látni. Szóval ez ilyen paradox helyzet.
2017. márc. 31. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!