Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el sok év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el sok év után?

Figyelt kérdés

Már tavaly februárban szakítottam a barátommal 5 évet voltunk együtt de már általános első osztálya óta ismerem és a barátom volt. Szóval az ismeretségünk közel 17 éves. Folyamatosan jelen volt az életembe a középsuliban a legjobb barátom volt, aztán összejöttünk egy egyetemre jártunk 5 évet éltünk együtt egy lakásban is. Szakítottam vele én mert úgy éreztem belefásult ő a dologba. Minden kapcsolatom megszakadt vele egyik napról a másikra.

Sokat álmodok vele, és sokat gondolok arra, hogy mi lehet vele. Mivel tudom a facebook jelszavát néha belépek megnézem milyen képeket töltött fel, mert hiányzik az, hogy beszélgessünk és barátok legyünk, de kerek perec megmondta, hogy nem érdeklem őt sehogyse.

Hogy csináljam azt, hogy ne álmodjak vele, ne érdekeljen hiszen őt sem érdeklem én ő olyan könnyen elfelejtett.



2017. jan. 18. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál vele, akkor a te döntésed volt, edd meg amit főztél.
2017. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem újra járni akarok vele... és kössz a nesze semmit válaszod :D
2017. jan. 18. 15:43
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
Ettől jobb választ pedig nem fog mondani senki, nem tudjuk mit csinálj, hogy ne álmodj vele. Mondjuk 1 évi szakítás után lehet ideje lenne bepasiznod és akkor nem régi dolgokon elmélkednél.
2017. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, szakitottál vele mert ugy érezted TE hogy Ő belefásult?...Szóval te helyette érzetél , megmondtad neki, hogy márpedig ő tuti belefásult, ezért szakitasz vele? :D Sok eszed lehet. Meg magyarázza azt is, hogy muért nincs 1 éve pasid. Ja és ne lépegges be a fészbukkjába...elég jellemtelen dolog (ez is)
2017. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!