Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? (Lent hosszan)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kati6548 kérdése:

Mit tegyek? (Lent hosszan)

Figyelt kérdés
Megpróbálom nagyon röviden. Tehat volt egy 2 éves kapcsolatom aminek azert lett vege mert megcsalt a baratom. Szakitottunk egy idore , de jött a középiskola és osztálytársak lettünk. Borzalmas volt mindennap látni egymást folyamatosan egymás társaságát kerestük, aminek meglett az eredménye mert 2 hétig újra összejöttünk. Vele vesztettem el a szüzességem és ő is velem. Kiderult hogy ami a szex alatt történt minden osztálytársamnak RÉSZLETESEN beszámolt a dolgokrol, így megint szakitottam vele. Aztán folyamatosan szekált és csúnyákat mondott rám. De sokszor volt olyan hogy például részegen felhívott és szószerint sírt hogy ő mennyire szeret. Akárhányszor letiltottam mindig megtalálta a módját hogy írjon. Namost... Hogy igazodjak ki belőle? Illetve mit tegyek az ellen hogy ne szivasson és hogy vágjak vissza?
2017. jan. 19. 15:42
 1/3 anonim válasza:

Egy kis hülye gyerek még, igazán ő sem tudja hogy mit akar..szerintem tőled várta el, hogy rávilágítsál. Továbbá megfelelési kényszere is van ahogy elnézem "én legyek már a vagány srác" kajakra szerintem csak vagányságból csalt meg, még ő sem akarta igazán megtenni.


Azért mesél rólad, hogy milyen volt a szex stb mert azt látja hogy jajj az összes pasi milyen vagány a környezetében, és nekik akar megfelelni...ennyi önbizalom hiánya van.

Ne foglalkozzál vele egyébként majd kinövi ezeket a dolgokat, de nem olyan egyszerű.


Én is voltam ilyen, és a végén eléggé csúnyán rá**am..akkor jöttem rá,hogy hülye vagyok amikor már majdnem késő volt.


24f

2017. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy rá**sztál?
2017. jan. 19. 17:10
 3/3 anonim válasza:

Hát egyre több olyan nő jött erre a kamu profilra amit magamnak találtam ki, és igazából egyik sem volt hozzám való..a kamu profil miatt saját magamban is csalódtam...stb stb.


Teljesen át kellett értékelnem ez miatt az egész életemet, és a nőkkel való viszonyomat aminek hatalmast áldozatai lettek szóval ennyi.

2017. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!