Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normálisnak mondható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

5 és fél évig voltam együtt a barátommal akivel 4 hónapja szakítottunk. Vagyis ő szakított velem mert nem működött a dolog és ellaposodott. Neki a szakitasra rá egy hétre lett más barátnője. Gondolom h ez is közrejátszott hogy szakított velem. De az a gond h én meg most is sokat gondolok rá és van hogy hiányzik. Próbálok nyitni más fiúk felé de egyszerűen nem érdekel jelenleg senki úgy meg sehogy. Egy közös baratunknak azt mondta egy hónappal a szakitasra rá hogy szeretett csak nem működött. A lényeg az hogy eléggé ijesztő hogy én még mindig szenvedek és szomorkdom emiatt hiszen le tudtam volna élni vele az életem.. szerintetek ez normális? Mit tegyek hogy ne agyaljak ezen ennyit? Azon kívül h lekotom magam minden mással(edzés,munka,egyetem)?? Normális válaszokat kérnék!

És előre is köszönöm azokat!!

22/L


2017. jan. 19. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hiszen te érzelmileg még nem zártad le a kapcsolatotokat. Ő valószínűleg már jó ideje gondolkodott ezen, és igen, nem kizárt, hogy a másik lány is közrejátszott, így számára ez könnyebben ment

Ha még nem tetted meg, sírd ki magad egy barátnőd vállán, tartsatok csajos estét, mehet minden hülye sztereotípia, ami csak jól esik. Erőltetni ne akarj egy másik kapcsolatot, nem lenne még jó vége. Hagyd meg magadnak a gyász időt, amire szükséged van. Azért ne ragadj benne túlságosan, tényleg kezdd el elfoglalni magad más dolgokkal, és idővel azt veszed észre, hogy már nem is igazán gondolsz rá. Az egyénenként változik, hogy kinek mennyi időre van ehhez szüksége, így ezt csak te tudhatod, neked kell érezned a változást.

2017. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tudom! Az igazság az hogy eleget sírtam már miatta az elmúlt hónapokban és beszéltem ki magamból. És volt már olyan hogy egyáltalán nem gondoltam rá és nem foglalkoztam vele de ez tartott max 3hetig és most megint visszaestem.
2017. jan. 19. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok: teljesen normális, ha néha van egy kis visszaesés :) Azért ez nem olyan dolog, hogy egyik napról a másikra örökre elfelejted. Most 3 hétig nem gondoltál rá, legközelebb ez majd ledz 5 hét mondjuk. És így tovább, nő majd ez az időszak.

Ne emészd magad, teljesen normális, amin keresztül mész.

2017. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a biztatást 
2017. jan. 19. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj pasizni!
2017. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!