Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerinted köteles az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted köteles az ember szakításkor okot adni hogyan miért akar szakítani?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 20:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*hogy miért akar szakítani?
2017. jan. 19. 20:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles, de ha van benne minimális jóérzés, akkor megteszi, hogy a másik könnyebben le tudja zárni a szakítást és ne azon értetlenkedjen évek múlva is, hogy mi lehetett az oka.
2017. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de könnyebb úgy lezárni egy kapcsolatot, ha van magyarázat, és nem marad, ki nem mondott szó, a másikban.
2017. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
100%
Nem ,de illik
2017. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem gyenge gerinctelen féreg, az ad.
2017. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Azért egy több éves kapcsolatnál szerintem elkell mondani hogy mi is az oka, nem csak kibökni hogy szakítani akarok...

Pár hónaposnál meg illik. Másnem egy sablonszöveget benyomni

2017. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kötelesnek nem köteles, de azért szép lenne tőle. Legalább valami indokot, amit a másik elkönyvelhet és ezzel lezárhassa.


Velem egyszer szakítottak csak úgy, minden magyarázat nélkül, még hónapokig azon vergődtem, hogy mégis, mit ronthattam el. Utóbb kiderült, hogy simán csak más nőt szerzett be mellém, és az jobbnak tűnt akkor, szóval egyből leépített, de attól még VALAMIT igazán mondhatott volna, nem pazaroltam volna rá fél év gyötrődést feleslegesen.

2017. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ex barátnőm ok nélkül szakított velem.

Egyik nap volt egy nézeteltérésünk, aztán másnap már nagy ívben került illetve nem is válaszolt az üzeneteimre.

Aztán vissza akartam szerezni, de nem sikerült ez idő alatt faggattam, hogy mégis miért mentünk szét. Minden esetre elég rosszul esett, hogy így tette, de erre az volt az indok, hogy nem akart fájdalmat okozni nekem.

Véleményem szerint jobb indokkal szakítani.

2017. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem koteles. Sokszor felesleges is, vitakat general, a masik megmagyarazza hogy nem is igy kell ereznie, igerget konyorog. Feleslegesen
2017. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem köteles,de úgy illik.


Korotok?Mióta vagy meddig voltatok együtt?

2017. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!