Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet esetleg utolsó szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esetleg utolsó szex?

Figyelt kérdés
az a helyzet h ma át jön a barátnőm, vagy inkább volt barátnőm, mert talán ma szakítunk végleg, az oka az h nem lettem szerelmes 2 hónap után és sajnos el is siettük a kacsolatot, mert oktober végén jöttünk össze de én szeptemberben költöztem el az akkori exemtől, mert szakítottunk, ezt a lányt már 1 éve ismertem, el keztünk beszélgetni, aztán olyan jól indult az egész, és pár napja azt érzetem h ez nem jó, el mondtam neki és szét mentünk, de viszont ma át jön h végleg h személyesen is át beszéljük, és szóba jött a bucsú szex, ő is benne lenne, mert amugy minden jó vele, csak az érzéseim nem abba az irányba mentek vagy nen is tudom, lehet h pár hét mulva más hogy látom, de ő be látta h elsiettük, de persze ő meg szeretett.. de nem akartam játszani vele, nem tudom h lehet e ebből valami később kis idp el teltével, ugy h nem beszélünk majd sehol ? de végül is bucsú szex jó ötlet? bár ugy érzem lehet h csak nagyobb fájdalmat okoznánk egymásnak, mert nekem ez fáj h ezért szakítottam, még sose tettem ilyet. de én nagyon tisztelem őt és játszani nem fogok vele h hónapokig szorongok h most szeretem vagy nem, még az elején mondom el inkább.. nem akarom húzni, csak mi a véleményetek? jó ötlet? 23Fvagyok ő18L : (

2017. jan. 20. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a csaj még mindig szeret, annak ellenére hogy szét mentetek. Ha ez így jobb lesz nektek, akkor hajrá!
2017. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtöknek sincs partnere jelenleg, akkor lehet.
2017. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi van ha nem szét mentek feltétlenül, hanem csak szünetet tartotok? Addig kicsit ritkán találkoztok, keveset beszélgettek. Aztán meglátjátok jobb lesz-e egymás nélkül.

A szex pedig mindig jó. :) Akár búcsú, akár nem. Volt ex barátnőm aki búcsúszexet akart, de volt amelyikkel pár hónap után találkoztunk és úgy alakult :)

2017. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ő szeret, ő neki már most hiányzom, és valahogy most én is ezt érzem, és lehet h csak idő kell, nem tudom, adtól is félek h meg ijedtem tőle, már annyian át vertek, h lehet h nem merem már kinyitni a szívem, nem tudom, el.vagyok keseredve, azt tudom h ő nem ezt érdemli.. de talán mind1 is
2017. jan. 20. 10:55
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
81%
Szerintem nem jó ötlet, te csak hülyítetted eddig is, nem voltál túl az exeden. Szegény csajnak csak rosszabb lesz szerintem, mert ő meg szeret téged, azért megy bele a szexbe. Előbb nem lesz tőle az tuti.
2017. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen búcsúszex csak meddő gatyázás. Ahelyett, hogy korrekt módon lezárnátok magatokban a kapcsolatot, húzzátok az idegeiteket. A tiniknek kell valami, amin kiélhetik a világfájdalmukat. Ha nincs ok, csinálnak maguknak.
2017. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!