Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapcsolat lezáró zenéket tudtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat lezáró zenéket tudtok?

Figyelt kérdés

Röviden: Összejöttem a sráccal volt egy fantasztikus hónapunk, aztán különváltak útjaink. Egyébként is falra másztam a ,,szerecc még,, kérdésétől. Rettenetesen szerelmes voltam és Ő is. Mindig lesegettem a facebook profilját..és a meghalok érted üzeneteit. Nekem már rég nem az ismerősöm, de a fiamnak az volt, így onnan néztem miket oszt meg. Ma reggel már ők sem ismerősök, szóval elvágta az utolsó szalmaszálat is.


Most tombolni támadt kedvem, de nem amolyan ,,jöjj vissza hozzám..,, , hanem amolyan ,,te nem tudod milyen jó nélküled módra,,..



2017. jan. 20. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2017. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Atyaég...

Szép példát mutatsz a fiadnak, gratulálok.


Egyébként tök jó ötlet, hogy most így szakítás után jól lejáratod magad fb-on az ismerőseid előtt, ennél jobb bosszú nem is létezik.

2017. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2#!

Nem igazán értelek, nem én szüntettem meg a kettőjük ismeretségét, nem olvasok bele a gyerek leveleibe, nem turkálok az ismerősei között.


Ennyi.

2017. jan. 20. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdtem olvasni, azt gondoltam, 14 éves vagy. Aztán láttam, hogy fiad is van. Mélységesen szégyellem magam helyetted is, hogy felnőtt nőként, anyaként még egy tinédzser szintjén vagy. Ez nagyon gáz.

30N

2017. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5#!

Tedd azt, szégyelld magad helyettem is mélységesen. Én meg majd helyetted azért, mert úgy ítélkezem, hogy semmit sem tudok a másik emberről. Nem mondom, hogy szép dolgot tettem, de fogalmad sincs, hogy mi van mögöttem, hogy miken mentem keresztül és esetleg megyek is. Mindenesetre, ha ismernél, akkor nem a szégyen lenne az első ami eszedbe jut és nem is feltétlen szidalmak. Tudom, te még sosem szakítottál.. tökéletes vagy. Nyomodba sem érhetek.

2017. jan. 20. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:
2017. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7es vagyok

Én sajnállak..de ha ez vígasztal, azt szokták mondani, hogy egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik :)

2017. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

"Kapcsolat lezáró zenék"


beszrás :D :D :D

2017. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7#!


Ennek az ajtónak be kellett záródnia! Jól van ez így, csak jó volt picit álmodni. Most nem is a srácot ,,siratom.. , hanem azt az érzést, ami pont olyan volt, mint a régi ,,Tini-szerelem,. Mindenesetre, ha sikerült ezt feldolgozni sokkal jobb élet vár rám! Már most is ezerszer jobb, csak ettől a tüskétől válok meg nehezen :) .

2017. jan. 20. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!