Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmre rámozdult egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre rámozdult egy nagyon gazdag és elég jóképű fiatal férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Légyszives ne írjatok olyat, hogy akit vinni lehet azt vigyék is meg hasonlók. A barátnőmmel a 20-as éveink elején járunk de már tervezzük a közös jövőt, családot és nagyon szeretjük egymást. Nem is élünk egyáltalán rosszul sőt átlagon felül. Viszont ezzel a palival nem tudom felvenni a versenyt, milliárdos árbevételű cég örököse. És ráadásul nem is néz ki rosszul kifejezetten jóképű. Félek, hogy elcsábítja a barátnőmet de féltékenykedni nem akarok, viszont a párom biztosan tudja, hogy ez engem zavar. Mondhat akármit, a pénz el tudja venni az emberek józan eszét, neki is vannak nagy álmai és vágyai és ha tegyük fel összejönne ezzel a fiúval akkor egyből teljesíthetné neki a legtöbb kívánságát és valószínűleg egész életében nem lenne semmi gondja.


Nekem is vannak ambícióim és céljaim amiket mindenáron végigviszek de most jelenleg egyszerűen akármit csinálhatnék nem tudnám felvenni vele a versenyt nem lehetnék milliárdos 1-2 év alatt csak úgy. Tudom, hogy a barátnőmnek fontosak az anyagiak, egyébként nekem is. Szeret engem és én is őt de amióta ez a s**garc bekavart valahogy semmi sem ugyanolyan. Már ha meglátok egy 40+ milliós autót elgurulni mellettünk sz@*ul érzem magam, hogy én ezt nemtudnám megvenni neki míg a másik igen. Attól félek ő is ezekre gondol ilyenkor.

Gondoltam már mindenre, hogy szétütöm az arcát a csávónak vagy ,hogy elmondom barátnőmnek hogyha azon gondolkodik, hogy menni akar akkor menjen most azonnal. De az igazság az, hogy nem akarom, hogy elhagyjon mert szeretem... Mit lehet ilyenkor tenni? Légyszives segítsetek.


2017. jan. 20. 13:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Hát hamarosan kiderül, hogy milyen is valójában. 1.10-es oddsot adok arra, hogy gold digger lesz.
2017. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Próbáltál már beszélni erről a barátnőddel? Szerintem ha szeret, akkor nem is gondol arra, hogy mással összejönne. Teljesen mindegy, hogy aranyból van a wc-je. Egyébként biztosan tudja a barátnőd is, hogy ilyen srácnak csak szexre kellenek a nők, aztán félredobja őket. Annyit vesz, amennyit akar.
2017. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%
hát ha már itt tart a dolog hogy képbe került akkor gondolom a barátnődnek nem közömbös beszélnek találkoznak akkor az már régen rossz
2017. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha az egyetlen dolog, amiben fel akarod venni a versenyt, az a pénz, akkor rohadt üres lehet a kapcsolatotok.

"Mondhat akármit, a pénz el tudja venni az emberek józan eszét"

Azért szép, hogy a saját barátnődet gyakorlatilag ribinek nézed, akit pár forinttal el lehet szedni.


Tudod, egy valamire való kapcsolatban nem a pénz számít. Persze, kevesebb a nehézség, ha havi tízmillát visz valaki haza, de ez csak egy dolog. A pénz nem tud szerelmet adni. Nem fog hozzádbújni, nem fogja a lelkedet kényeztetni. (És a csajét sem.)

Az pedig, hogy melletted lennének anyagi nehézségek... és?? Egy kapcsolat nem arról szól, hogy "megveszlek kilóra", hanem arról, hogy közösen egyre előbbre jutunk.

Persze, ha tényleg egy pénzéhes ribi a barátnőd, akkor én azt mondom, jobb is, ha nem egy olyannal éled le az életedet.

2017. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne hagyjon el? Én egy olyan palit, aki így gondolkodik ("Gondoltam már mindenre, hogy szétütöm az arcát a csávónak vagy ,hogy elmondom barátnőmnek hogyha azon gondolkodik, hogy menni akar akkor menjen most azonnal.") már rég elhagytam volna. Jaj, össze se jöttem volna veled alapból. Az meg már mindennek a teteje, hogy a párom gold diggernek nézne, és azt gondolná, hogy az első gazdagabb csávónak alávetném magam.
2017. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Tedd azt, hogy megbízol a barátnődben, nem úgy nézel rá, mint egy megvásárolható szextárgyra, és kiszakadsz abból a fa.szságból, hogy minden nő gold digger, és ribizli.

Mert ha az én pasim csinálna ilyen hisztit, amiért valaki bepróbálkozik a pénztárcáját lengetve, és úgy kezelne, mint aki vevő az ilyenre, abban biztos lehetsz, hogy repülne, mint a hasmenéses macska.

Ha az együtt töltött idő alatt annyira nem ismert ki, hogy kinézi belőlem, hogy a pénzt választom a szerelem helyett, akkor nekünk semmi keresnivalónk egymás mellett.

Amennyiben a barátnőd normális, neki is hasonló jár az eszében, ha látványosan hisztizel.


Mindenkinél van helyesebb, izmosabb, gazdagabb. De mégsem ugrál az ember lánya fa.szról fa.szra, ha szerelmes. Nem tűnt még fel?


Ha vele akarna lenni, téged már el is felejtett volna, és vidáman dugványozni a gazdag pasival. Ha meg egyszer elhajtotta, akkor el is fogja máskor is.

De ne őt büntesd már azért, mert más ráhajtott, nem ő kérte.


Hidd el, hogy a barátnőd most nem azon gondolkodik, hogy mit tudna neki megvenni a másik fazon.

Hanem rajtad, és a kettőtök kapcsolatán. Egész pontosan azon, hogy mennyit ér ez a kapcsolat, ha te egy pénzéhes ribizlit látsz benne, ennyire nem ismered, nem bízol benne, és tényleg félsz attól, hogy elhagyna az anyagiakért cserébe...


Ha nem állsz le nagyon gyorsan, akkor tényleg nézheted, hogy mással fog kézen fogva sétálni, mert téged lapátra tesz. De akkor se vennék mérget rá, hogy egy beképzelt újgazdag ficsúrt fog választani a pénzéért.

2017. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Hát én voltam már ilyen helyzetben és kb tényleg mindegy.

Ha menni akar, menni fog és hiába próbálsz majd valamit tenni, kiforgatja.

Ha idegeskedsz meg féltékeny vagy, akkor azért leszel szar, ha nem foglalkozol a dologgal, akkor meg azt fogod megkapni, hogy "Nem foglalkozol vele", tipikus, tehát akkor meg azért leszel szar.

Ami viszont tényleg szar volt, hogy nem gondoltam, hogy ilyen.

Először nyugi volt, de mikor kiderült, hogy titokban találkoztak és féltékenykedtem, akkor szar voltam.Persze mikor mondtam, hogy míg nem adott rá alkalmat addig nem ilyen voltam, akkor megkaptam, hogy mert nem is érdekelt.

Utána ismét lebukott, majd kiderült, hogy már le js feküdtek.

Persze végig mindenért én voltam a szar.

2017. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Gratulálok hogy így beszéltek velem, aki csak segítséget kért mert aggódik a párkapcsolata miatt. Tudod mit 5-ös? Remélem téged is kib@znak mint macskát sz@*ni. Fogyatékos.

Teljesen világosan leírtam miért aggódok azt is leírtam, csak nem tök szó szerint, hogy én nem tartom lotyónak a barátnőmet mivel a barátnőm se golddigernek de mint említettem a pénz elveszi az emberek eszét. Én tapasztaltam már ilyet! Ki mondta, hogy CSAK pénzbe akarom felvenni a versenyt vele? Ki mondta, hogy azt gondolom a páromról, hogy csak a pénzre hajt???

Írtam hogy a csávó jól is néz ki és nyilván jófej és kedves is a barátnőmmel. Nem a pénztárcáját lengeti előtte barmok. Istenem olyanokat belemagyaráztok amiket egyáltalán nem írtam. Voltatok már egyáltalán ilyen helyzetbe? Mert eddig csak egy valaki írta és az ő válasza nem igazán tetszett.

Éreztetem a barátnőmmel, hogy szeretem mindig figyelmes vagyok vele, most még jobban ráerősíttem a dologra de nem akarom túlzásokba se vinni. Nem akarom szóba hozni se a csávót mert a féltékenységet mindenki utálja. Leginkább facebookon beszélgetnek, de nem tilthatom el tőle akkor csak rosszabb lesz. Nem mondhatom meg neki kivel beszéljen és kivel nem ezért úgy érzem tehetetlen vagyok. Nem nézem megvásárolható tárgynak csak egyszerűen nagyon aggódom emiatt.

2017. jan. 20. 13:46
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

Hát, ha a barátnőd helyében lennék, akkor úgy kihajítanálak, hogy a lábad nem éri a földet.

Egyrészt, rib--nak nézed. Ez megalázó, felháborító, és nem értem, minek vagy akkor vele. Ja, biztos "szereted", ha ilyennek nézed. :)

Másrészt: "szétütöm az arcát a csávónak"... Te tényleg nem vagy normális.


Szakíts, jobban jár a barátnőd.

2017. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Inkabb azt a kerdest kene feltenni, hogy hogyan tud barki is (milliardok ide vagy oda) olyan kozel kerulni a baratnodhoz, hogy ez egyaltalan felmerulhessen, hogy elcsabithatja, mikozben parkapcsolatban el (meg minek csevereszik valakivel, aki valoszinuleg eleg nyiltan bele akar maszni a bugyijaba...). Tehat nekem innen halott az ugy, nem a penz iranyabol.
2017. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!