Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Álltatok már bosszút az exen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltatok már bosszút az exen valami miatt? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Kérdésem pusztán informatív, hátha akad pár szaftos story
2017. jan. 20. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annál édesebb bosszú mikor látja hogy teljesen lesz*rom a fejét és nélküle is boldog vagyok.
2017. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem, már kijártam az ovit.
2017. jan. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudtam volna millió és egy módot, hogy álljak bosszút, még folyamatosan okot is szolgáltatott rá. (szakítása után hívogatott, csináljam meg a pasijának gépét, kivel járok és a sort folytathatnám napestig) Mégsem tettem, egyrészt nem közömbös, másrészt mert többre értékelem magam annál, hogy ilyen gyerekes módon reagáljam le az Ő h*lyeségeit...
2017. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Már külön voltunk akkor rég. Az exemnek volt egy nő, akivel hol együtt volt, hol nem. Nekem szintén volt egy pasim így. Na én a pasival akkor pont nem voltam már együtt, ő a csajjal igen, amikoris lefeküdtünk párszor.

Ekkor én a másikkal már 1 hónapja nem is beszéltem, de akkor felhívott. Találkoztunk. Nem kell részleteznem... Exem megtudta, felháborodva küldött egy üzenetet neki (nem írom le, mert még így 2 év után is rohadtul gáznak érzem az egészet, undorító volt és nagyon fájt.)

A lényeg, hogy ezt pár hónappal később visszakapta, mert nem bírtam nézni, hogy ezek után még kint virítanak facen a csajnál a közös képek, nekem meg romokban az életem (részben miatta....)

Szóval én is a csaj tudtára adtam a dolgokat, azzal a különbséggel, hogy nem privizgettem, hanem a kép alá kommenteltem, amit mindenki látott... Persze én voltam az utolsó rohadt szemét, de az exnek csak annyit mondtam, visszajár az aprópénz...

2017. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4. Ehhez nagyon tudok gratulálni - ha megdöglött a tehened, dögöljön a szomszédé is. Nem mentesítve senkit a történetben, mi közöd más szerelmi életéhez? Szépen belekavartál az életébe, persze az a srác sem teljesen százas. Ebben az egész történetben a két külsős felet (lányt-fiút) sajnálom.
2017. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

5: Ez ennél sokkal összetettebb volt. Nem írtam le minden apró részletet, mert a kérdésre akartam válaszolni, de kiegészítem.

A "sráccal" van egy közös gyerekünk (és 10 éves kapcsolat mögöttünk.) A másik sráccal akkor én nem voltam együtt (külföldön élt, havonta járt haza, 1 évig ment így a kapcsolat, sose csaltam meg még így se. De idegbeteg lett, ivott, cuccozott, így hiába szerettem, mert szerettem amúgy... szakítottunk. Ezek, meg a távolság miatt.) Ezután 1 hónappal történt a fenti sztori. És tök véletlen, hogy 3 napra rá ő meg előkerült.

Az üzenet (amit nem írtam le, de kb annyi, hogy reméli, kinyalta a g...ét a p...mból) és az, hogy én neki is bevallottam mindent, még lett volna esély a folytatásra. Csak a fentiek miatt nem láttam rá sok esélyt + a kedves exem a közös gyerekünket felhasználva nyomta le a dumáját, hogy ne szakítsam el tőle a gyereket, adjak egy esélyt a gyerek érdekében, ő engem akar, próbáljuk meg stb, ő a nővel már nincs együtt, csak ott lakik meg mittomén...

Ezek fejében felégettem magam mögött mindent... (azt a másik pasit meg annyira szerettem, hogy fizikálisan belebetegedtem.)

És ezek után pár héttel közölte, hogy ő nem tudja mit akar, elbizonytalanodott... Akkor már érdekes módon nem volt annyira fontos, hogy a gyerekének apa kell meg család... Na EZÉRT...

2017. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!