Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beolvassak neki vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beolvassak neki vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmtől elkaptam egy nemibetegséget azóta romokban az életem. Én egyáltalán nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel lefekszik ő pedig az, sajnos ez már csak később derült ki számomra.

Utólag belegondolva nem is kellett volna, hogy összejöjjek vele, csak akkoriban nem éreztem magam egyáltalán értékes embernek, örültem hogy valaki szóba áll velem.

Most meg hiába lehetne normális párkapcsolatom, ha a betegség miatt nem lehet. És egyáltalán hogy lehet hogy valaki 16 évesen 10+ emberrel lefekszik? Ez csak számomra furcsa?


Szerintem nem ezt érdemeltem, hacsak azért nem mert túl naiv voltam. Nagyon megvert az élet miatta.



2017. jan. 25. 13:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%

Milyen betegség ha szabad kérdezni?

Gyógyszeres kezeléssel gyógyítható ?

2017. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%
Azért jó lenne tudni, hogy melyik betegséget kaptad el, mert elég sok van, ami kezelhető.
2017. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%
Melyik betegséget kaptad el? Én mindenképp közölném vele, ha másért nem is, legalább azért, hogy több embert ne fertőzzön meg, ha esetleg ő még nincs tisztában a bajával.
2017. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

HPV alancsony típus

közöltem vele, azt mondta, hogy rendszeresen jár nőgyógyászhoz

akkor nem írtam utána semmit, mivel utálok vele beszélni

még kiderült róla az is hogy állandóan iszik

ha előtte és utána sem voltam senkivel, akkor UFÓktól kaptam el biztos...

2017. jan. 25. 13:59
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
Nem értelek, nekem is volt HPV-m, lekezelték, elmúlt, negatív vagyok, mi a probléma? HPV-t elkaphatsz egy nyilvános WC-n, uszodában, de egy közösen használt törülközőtől is, stb.
2017. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
59%
Kellett neked 16 éves ribivel kezdeni
2017. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
Ja és elárulom, hogy az aktív nemi életet élők 80%-a, 50 éves koráig legalább egyszer elkap HPV-t ... azaz az emberek nagy többsége átesik HPV fertőzésen, olyan mint a nátha. Mi a francot parázol, ezt nem mondta el a dokid?
2017. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem használok nyilvános WC-t, más törülközőjét és ruháját sem, uszodába, strandra nem járok.

De ha mégis akkor pont intim részen jönne ki? Az nem véletlen egybeesés lenne szerintem...

2017. jan. 25. 14:04
 9/34 A kérdező kommentje:

De mondta, csak a 100-ból 1-nél jönnek ki szemölcsök...

Kaptam gyógyszert 15 ezerbe fájt, meg előtte más dokinál ecsetelők kb 2.000 de azt többször vettem.

Meg még mennyivel tartozik amúgy is...

Nem is az a lényeg, pénz még lehet, de hát annyi más dologgal is tudnék foglalkozni, pl munkát sem tudom, hogy fogok találni ha minden héten orvoshoz járok, nyilván ezt senki nem tolerálja.

2017. jan. 25. 14:08
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
5-nek igaza van. Talán először jobban utána nézhettél volna a dolgoknak, mielőtt ennyire kiakadsz.
2017. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!