Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezhet ekkora véletlen?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ekkora véletlen?!

Figyelt kérdés

Az exemmel fél éve szakítottunk, és most a napokban elmentem egy ilyen pszichológiai előadásra az elengedésről. Már mikor beléptem olyan fura érzésem volt és az előadás kb felénél akaratlanul is jobbra néztem és pár sorral előrébb ott ült az exem! Fél éve nem beszéltünk, egyszer összefutottunk de akkor úgy tűnt hogy teljesen túllépett rajtam és olyan volt mint egy idegen, flegma és szenvtelen. Előadás után gyorsan távoztam, nem akartam még egy olyan kellemetlen találkozót átélni...

23L



2017. febr. 26. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondunk, azt hiszed majd, hogy haluztál? x)
2017. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezhet, de emberek nem azért találkoznak össze az utcán véletlen, mert az feltétlen jelent valamit.
2017. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha flegma volt veled akkor biztosan csak megjátszotta magát.
2017. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet már a következőt is leflegmázta:) nem minden körülötted forog... előadás az elengedésről? pfúúúú... mik vannak.
2017. márc. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!