Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is jogtalan /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogtalan / igazságtalan volt amiért szakítottam? Többi lent

Figyelt kérdés

Próbálom röviden és tömören. Igazából ez a dolog volt az ami féltette az i -re a pontot. Január óta nem vagyok túl jól lelkileg , depressziós lettem és nem tudtam miért aztán beugrott az emlék mikor kis óvodás voltam anyám egyik szeretője molesztált megkérdeztem anyámat és igen tényleg így történt. Teljesen magamba zuhantam .


Elmondtam a páromnak és annyi volt a reakciója,h megerdemlem ,h szarul érezem magam mert ő megmondta ,h ne turkaljak a múltamban.


Nagyon rosszul esett ,hogy így reagálta le . Próbáltam elmondani neki,h tőle nem ezt vártam erre csak annyit kérdezett ,hogy ennyire baj ,h elmondta a véleményét?


Úgy éreztem ,hogy ha most nem támogat lelkileg akkor később se fog .


Nagyon szeretem de ilyen "társ" mellett úgy éreztem jobb egyedül.


Tényleg igazságtalan voltam?

2 hete szakítottam azóta teper és próbálkozik,h ő szerét és velem akar lenni de kételkedem ...


24/L



2017. márc. 30. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én is elvárnám a páromtól, hogy támogasson, főleg a nehezebb időszakaimban. Az exed meg egy tapló.
2017. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy támogassunk egy másik embert nem feltétlenül szükséges egyetértenünk vele. Azt kellett volna megkérdezned a párodtól, "hogy oké, értem, hogy ezt gondolod, de nem segítenél ezen túllendülni ?" Ha a válasz nemleges, vagy azt látod, hogy inkább hátráltat, mint segít akkor persze, ott kell hagyni a saját érdekedben. A beszélgetés részleteit köztetek nem ismerem, de előfordulhat, hogy elhamarkodtad a döntésed, annak jogosságától függetlenül.

30/f

2017. márc. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Tessék már elfelejteni, hogy van "nem jogos" szakítás!

Nem kell se "jogos" indok, se a másik beleegyezése, se a gyk válaszolók áldása egy szakításhoz. Ha te úgy érzed, hogy ezek után nem tudod/akarod folytatni a kapcsolatot, akkor szakítani kell. Ennyi.

Ettől még rosszul fogod érezni magad, mert fájdalmat okoztál a másiknak, a te érzéseit se múlnak el fél perc alatt. De ez se változik attól, ha "jogos".

Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha az egyik ki akar lépni, akkor jogos a szakítás. Külön indoklás szükségtelen.

2017. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki a szerelem hevében bunkó, milyen lesz 10 év múlva? Én is szakítottam volna. Vissza ne vedd, találsz jobbat.
2017. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben a pàrodnak csak annyit kellett volna mondani hogy sajnàlom majd tulleszel rajta segitek stb !Ennyire tuskó hàt az ilyen csak azt érdemli hogy egyedül magànyosan êljen!Persze most màr teper de akkor nem gondolkodott csak most te tudod de én az ilyen gyerek agyuakba nem hiszek nem vàltoznak!
2017. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!